Jerry Cantrell przyjedzie do Polski!

REKLAMA
Współzałożyciel zespołu Alice in Chains właśnie ogłosił, że jego trasa koncertowa "Brighten" zawita do Europy. Muzyk odwiedzi dziewięć europejskich miast, w tym Warszawę.
REKLAMA

Jerry Cantrell dostał przydomek "Riff Lord" od magazynu Metal Hammer nie bez powodu. Wszyscy znamy jego gitarowe solo z utworu "Man in the box". Zostało ono umieszczone na 77. miejscu listy "100 Greatest Guitar Solos", a sam Cantrell został umiejscowiony jako 37. na liście "Greatest Guitar Player of All Time" przez magazyn Guitar World. Podczas swojej kariery był nominowany i nagradzany wiele razy za swoje umiejętności. Teraz będziemy mogli go podziwiać na koncercie w Polsce.

REKLAMA

Muzyk zagra materiał z nowej płyty w warszawskim klubie Proxima 28 czerwca 2022. Organizatorem wydarzenia jest Metal Mind Production. Sprzedaż biletów rusza 25 marca. Więcej informacji znajdziecie na stronie jerrycantrell.com/

Trasa "Brighten" promuje album o tym samym tytule wydany w 2021 roku. Jest to trzecie solowe wydawnictwo muzyka i pierwsze od 19 lat! Znalazły się na nim single takie jak "Atone", "Brighten" czy "Siren song".

Poniżej znajdziecie animowany teledysk do "Siren Song", który został opublikowany kilka dni temu.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory