Nowe gry mobilne od Netflixa

REKLAMA
Teraz oprócz seriali i filmów serwis Netflix oferuje również gry mobilne dla subskrybentów serwisu. W jakie nowości możemy zagrać w marcu?
REKLAMA

Na platformie Netflix od niedawna oprócz filmów i seriali dostępne są również gry. Żeby móc w nie grać, wystarczy mieć wykupioną subskrypcję streamingu. Są to gry mobilne, dostępne na urządzeniach z systemem iOS oraz Android. Gry nie są dodatkowo płatne, zatem gdy skończymy sezon ulubionego serialu możemy od razu, bez wyłączania aplikacji, pobrać grę i grać!

REKLAMA

Do tej pory serwis oferował między innymi gry Stranger Things, domino, łamigłówki, wyścigi czy kręgle. Jakie tytuły dołączą do oferty w marcu?

22 marca - This Is A True Story

kadr z gry This Is A True Storykadr z gry This Is A True Story netflix.com

Jest to pierwsza gra edukacyjna dostępna na Netflixie. Została wyprodukowana przez studio Frosty Pop we współpracy z organizacją non-profit Charity: Water. Opowiada historię o afrykańskiej kobiecie, która pokonuje przeszkody podczas poszukiwania wody dla siebie i swojej rodziny. Zawiera łamigłówki, ukryte przedmioty, ręcznie malowane krajobrazy oraz oryginalną ścieżkę dźwiękową. Gra bazowana jest na prawdziwych historiach i wywiadach zebranych przez zespół Charity: Water.

REKLAMA

22 marca - Shatter Remastered

kadr z gry Shatter Remasteredkadr z gry Shatter Remastered netflix.com

Shatter Remastered to nowa wersja gry Shatter™ oryginalnie wydanej w 2009 roku na konsolę PlayStation 3. Jest to gra w stylu retro typu "rozbijanie cegiełek" wyprodukowana przez Pik Pok. Oferuje ona cztery różne tryby gry: Fabuła: przejdź wszystkie ekscytujące poziomy Shatter Remastered: Bez końca: pozostań przy życiu najdłużej, jak się da, i walcz o najlepszy wynik; Walka z bossami: stań oko w oko z bossami z gry; Atak na czas: zdobądź najwyższy możliwy wynik.

Wkrótce - Into The Dead 2: Unleashed

REKLAMA

kadr z gry Into The Dead 2kadr z gry Into The Dead 2 netflix.com

Akcja gry dostarczonej przez Pik Pok dzieje się podczas apokalipsy zombie. Jest to strzelanka, w której celem gracza jest ochronienie swojej rodziny przed hordami nieumarłych. Gracze mogą odblokowywać i udoskonalać wszelkie rodzaje broni palnej, białej oraz materiałów wybuchowych. Gra zawiera wiele rozdziałów i etapów, między innymi pola naftowe i bazy wojskowe.

Gry dostępne są w aplikacji Netflix na urządzeniach mobilnych w specjalnej zakładce. Nowe gry można pobierać z aplikacji Netflix o godzinie 23:00 w dniu premiery, bądź ze sklepu z aplikacjami Apple lub Google w dniu premiery o godzinie 10:00.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory