Slash, Myles Kennedy i The Conspirators na żywo z Bostonu!

REKLAMA
Już 15 kwietnia grupa SMKC będzie świętować wydanie nowego albumu wraz z fanami poprzez streaming swojego koncertu w Bostonie! Bilety są już dostępne w sprzedaży.
REKLAMA

Slash, Myles Kennedy i The Conspirators po czteroletniej przerwie wydali razem album zatytułowany "4". Płyta ta przez krytyków została nazwana najlepszą w dorobku Slasha i The Conspirators i została najlepiej sprzedającą się hard rockową płytą już w pierwszym tygodniu od premiery. Została wydana nakładem Gibson Records. Singiel promujący album, "The River Is Rising" muzycy zagrali na żywo w programie Jimmy Kimmel Live!

REKLAMA
 

Na 15 kwietnia zaplanowane jest wydarzenie podsumowujące sukces płyty oraz trasy koncertowej "The River Is Rising". Będzie to streaming wyprzedanego show nagranego w marcu w House Of Blues w Bostonie. Fani na całym świecie będą mogli podziwiać wydarzenie, które The Chicago Sun-Times określił jako pokaz "surowej mocy".

Streaming ma się odbyć 15 kwietnia 2022 o godzinie 21:00. Dostęp do wydarzenia już teraz możecie kupić tutaj.

okładka płyty '4'okładka płyty '4' Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators

Album "4" to czwarty owoc współpracy Slasha z Mylesem Kennedy'm i The Conspirators oraz piąty w solowej karierze Slasha. Muzycy wraz z producentem Dave'm Cobb'em wydali płytę, która miała swoją premierę 11 lutego 2022 roku. Została wydana nakładem Gibson Records i BMG. Utwory znajdujące się na płycie zostały napisane przez Slasha i Mylesa Kennedy'ego oraz nagrane na żywo w studiu razem z solówkami gitarowymi i wokalami. Płyta "4" jest dostępna do kupienia tutaj.

REKLAMA

Pełna lista utworów z albumu "4":

1. The River Is Rising

2. Whatever Gets You By

3. C’est La Vie

REKLAMA

4. The Path Less Followed

5. Actions Speak Louder Than Words

6. Spirit Love

7. Fill My World

REKLAMA

8. April Fool

9. Call off the Dogs

10. Fall Back to Earth

Kolejnym singlem promującym wydawnictwo jest "April Fool", którego nagranie live ze Studios 60 możecie obejrzeć poniżej:

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory