Red Hot Chili Peppers dostaną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame

REKLAMA
Kalifornijski zespół po prawie 40 latach istnienia zostanie wyróżniony na słynnym Hollywood Walk of Fame! "Redhoci" dostaną swoją gwiazdę już 31 marca.
REKLAMA

Grupa Red Hot Chili Peppers zostawi swój ślad na słynnej Alei Gwiazd w Hollywood! Ceremonia odsłonięcia gwiazdy na Hollywood Walk of Fame odbędzie się 31 marca w Los Angeles. Gwiazda "Redhotów" ma znajdować się przy 6212 Hollywood Boulevard, obok sklepu muzycznego Amoeba Music. Będzie to 2717. gwiazda na Hollywood Walk of Fame.

REKLAMA

Członkowie zespołu odsłonią swoją gwiazdę już w czwartek 31 marca o godzinie 11:30 lokalnego czasu. Ceremonia będzie transmitowana na żywo! W Polsce będziemy mogli ją oglądać w czwartek o godzinie 20:30. Transmisja będzie dostępna na stronie walkoffame.com oraz w serwisie YouTube za pośrednictwem magazynu Variety.

 

31 marca możemy się spodziewać również kolejnego singla oraz teledysku od RHCP, co członkowie zespołu ogłosili na swoich profilach w mediach społecznościowych - a już 1 kwietnia w całości ukaże się ich najnowsza płyta "Unlimited Love", którą w tym tygodniu możecie zgarnąć na antenie Rock Radia w Rockandrollowcu dnia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory