Metal i potwory? Nowe show od Gibson TV

REKLAMA
"Metal and Monsters" to nowy serial internetowy wyprodukowany przez producenta gitar Gibson. "Omówimy wszystko od zespołu Anthrax po The Amityville Horror!". Zobacz pierwszy odcinek już teraz!
REKLAMA

Jeśli lubisz horrory i heavy metal to "Metal and Monsters" jest dla Ciebie. W marcu Gibson TV zaprezentowało internetowe show, w którym prowadzący Matt "Count D" Montgomery - basista Roba Zombie, dzieli się swoją pasją do filmu i muzyki, a konkretniej - do horrorów i heavy metalu.

REKLAMA

Pierwszy odcinek "Metal and Monsters" pojawił się 24 marca na serwisie YouTube. W godzinnym programie Count D spotkał się z Robertem Englundem i Donem Dokkenem żeby uczcić 35 rocznicę premiery filmu "Koszmar z ulicy Wiązów"! Nie był to oczywiście jedyny temat. Program składa się z kilku segmentów. W jednym z nich, zatytułowanym "Tunes from The Crypt", prowadzący wspomina niesamowite okoliczności wydania płyty "The Black Album" zespołu Metallica.

Nawet miejsce kręcenia programu jest wyjątkowe. Pierwszy odcinek "Metal and Monsters" został nagrany w historycznym teatrze w centrum Los Angeles ("Los Angeles Theatre"). Teatr ten został zbudowany w 1930 roku, a jego budowa została zakończona dzięki pomocy finansowej samego Charliego Chaplina, który chciał aby odbyła się tam premiera jego filmu "Światła wielkiego miasta". Od 1994 roku w teatrze nie są grane spektakle, za to jest on wykorzystywany do wielu produkcji filmowych i serialowych, między innymi "Człowiek z księżyca", "Aniołki Charliego", "Mad Men" czy "The Lords of Salem".

"Metal and Monsters" możecie obejrzeć już teraz na YouTube:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory