Rammstein promuje nowy singiel... przez infolinię?

Zespół Rammstein opublikował na swoich social mediach zagadkowy numer telefonu na specjalną infolinię. Co usłyszymy dzwoniąc pod podany numer?

Kilka dni temu Rammstein na swoich kanałach w serwisach społecznościowych opublikował grafiki z podobiznami członków zespołu w mocnej charakteryzacji. Nie jest to jednak charakteryzacja o jakiej myślicie. Panowie z zespołu przypominają... osoby po nieudanych operacjach plastycznych. Na grafikach znajduje się również numer telefonu z różnymi opisami: "Zadzwoń, by stać się najlepszą wersją siebie!", "Od perfekcji dzieli Cię jeden telefon!". Zobaczcie sami:

Co możemy usłyszeć dzwoniąc pod numer +49 30 24779999? Gdy się dodzwonimy, głos nagrany na sekretarce mówi "Witaj w klinice Zick Zack", a następnie instruuje żeby wcisnąć przycisk 1 na klawiaturze aby umówić wizytę, przycisk aby usłyszeć więcej o Zick Zack i przycisk 3 aby porozmawiać z obsługą klienta. Jak możecie się domyślić, "Zick Zack" to tytuł nadchodzącego singla zespołu. Na infolinii pod przyciskiem numer 1 znajdziemy informację na temat tego, kiedy odbędzie się premiera - 7 kwietnia o godzinie 18:00 na oficjalnej stronie zespołu Rammstein. Co znajduje się pod resztą przycisków? Pod jedną z opcji możemy posłuchać fragmentu singla! Zadzwońcie i przekonajcie się sami! (Pamiętajcie, że +49 to niemiecki numer kierunkowy)

SŁUCHAJ ROCK RADIA