Koncert Rage Against the Machine w Polsce potwierdzony!

REKLAMA
Ze względu na pandemię koronawirusa krakowski koncert Rage Against the Machine w 2020 roku został odwołany. Teraz poznaliśmy nową datę wydarzenia
REKLAMA

Zespół Rage Against the Machine miał zagrać 10 września 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Niestety z oczywistych względów całe światowe tournée RATM zostało przełożone na 2022 rok.

REKLAMA

Tim Commerford, basista zespołu, mówił, że Rage Against the Machine nie będzie grać koncertów dopóki obowiązują sanitarne obostrzenia.

Polegamy na publiczności. Jesteśmy takim zespołem, który jej potrzebuje. Nigdy nie będziemy jednymi z tych, którzy grają dla 10 000 fanów w miejscu, które mieści 100 000 osób. Rage nigdy tego nie zrobi. Show nie będzie dobre, jeśli nie ma publiki. To musi być wspólnie dzielone doświadczenie.

Teraz na szczęście, gdy muzyczne wydarzenia mogą odbywać się bez restrykcji sanitarnych, ogłoszono nową datę koncertu. Zespół Rage Against the Machine zagra w Tauron Arenie w Krakowie 15 września 2022 roku. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation. Bilety są dostępne w sprzedaży, a te zakupione na koncert który miał odbyć się dwa lata temu, zachowują ważność.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory