Powrót do przeszłości Briana Maya: zobaczcie najnowszy klip do "On My Way Up"

REKLAMA
Gitarzysta zespołu Queen z okazji reedycji swojej płyty "Another World" nagrał teledysk do piosenki "On My Way Up", w którym wyrusza w sentymentalą podróż w czasie.
REKLAMA

Płyta "Another World" Briana Maya oryginalnie została wydana w 1998 roku. W zamyśle miał być to zbiór coverów, jednak przekształcił się on w pełnoprawny album, który May zadedykował swojej matce. Było to drugie solowe wydawnictwo gitarzysty zespołu Queen. W lutym 2022 ogłosił, że zamierza wydać reedycję "Another World" jako część Brian May Golden Series. Album ukazał się 22 kwietnia 2022 roku. Zawiera zremasterowane utwory z "Another World" oraz dodatkową płytę zatytułowaną "Another Disc" z bonusowymi utworami.

REKLAMA

'Another World''Another World' Brian May/Facebook

Kilka dni temu do sieci trafił też teledysk do utworu "On My Way Up", który jest refleksją Briana Maya nad jego dotychczasowymi dokonaniami. Wideo ukazuje gitarzystę w jego własnym domu, na strychu, gdy przegląda stare zdjęcia i pamiątki ze swojej kariery. Gdy May ogląda stare nagrania, używa też przedmiotów, które ukazują jego obecne pasje (m.in. stereoskopię), co łączy historię z teraźniejszością. Teledysk możecie zobaczyć poniżej:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory