Flea zagra w spin-offie "Gwiezdnych Wojen"?

REKLAMA
W związku z nadchodzącą premierą serialu "Obi-Wan Kenobi" krążą plotki, że w serialu mają pojawiać się niespodziewane gwiazdy. Mówi się między innymi o basiście Red Hot Chili Peppers.
REKLAMA

Nadchodzi nowy serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen. Produkcja Disney+ "Obi-Wan Kenobi" ma trafić na platformę już 27 maja. W roli Obi-Wana zobaczymy ponownie Ewana McGregora, a do roli Dartha Vadera powraca Hayden Christensen. Akcja serialu dzieje się 10 lat po wydarzeniach z "Zemsty Sithów", w czasie panowania Imperium. Mistrz Kenobi będzie musiał zmierzyć się ze swoim byłym uczniem, Anakinem Skywalkerem, który przeszedł na ciemną stronę mocy.

REKLAMA

Pierwszy zwiastun serialu ujrzał światło dzienne 9 marca, a drugi 4 maja, który jest nieoficjalnym świętem fanów Gwiezdnych Wojen (May the 4th be with You!). Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

 

Jak donosi portal Star Wars News Net, w serialu gościnnie wystąpi Flea, basista zespołu Red Hot Chili Peppers! Plotka głosi, że basista będzie miał w serialu "fajnie wyglądający" blaster.  Flea ma całkiem pokaźny dorobek filmowy, ponieważ występował między innymi w serii "Powrót do przyszłości", "Big Lebowski" czy "Baby Driver". Jaka rola przypadnie mu w świecie Gwiezdnych Wojen? Póki co, można tylko spekulować, a prawdy dowiemy się dopiero w czerwcu. Światowa premiera dwóch pierwszych odcinków serialu "Obi-Wan Kenobi" odbędzie się 27 maja na Disney+, jednak serwis streamingowy od Disneya będzie w Polsce dostępny dopiero od 14 czerwca 2022 roku.

Póki co przypominamy występ basisty Red Hot Chili Peppers w "Powrocie do przyszłości III":

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory