Nowy teledysk i LP od Slasha, Mylesa Kennedy'ego i The Conspirators

REKLAMA
Slash, Myles Kennedy & The Conspirators piątego maja wypuścili nowy klip oraz zapowiedzieli nowy album live z bonusowymi utworami.
REKLAMA

Doczekaliśmy się koncertowego teledysku do utworu "April Fool" Slasha, Mylesa Kennedy'ego i The Conspirators! Do tej pory na serwisach streamingowych dostępne były tylko nagrania live zarejestrowane w Studios 60. SMKC po czteroletniej przerwie wydali razem album zatytułowany "4". Płyta ta przez krytyków została nazwana najlepszą w dorobku Slasha i The Conspirators i została najlepiej sprzedającą się hard rockową płytą już w pierwszym tygodniu od premiery. Została wydana nakładem Gibson Records.

REKLAMA

Tak Myles Kennedy mówi o singlu "April Fool":

To jeden z moich ulubionych numerów. Naprawdę zabawny utwór. Tekst jest o graniu i kiedy w końcu zdajesz sobie sprawę, że masz dość i decydujesz się na ostatni śmiech. To wtedy wers ‘I guess the jokes’ on you’ ma swoje zastosowanie. A Dave pobrudził sobie tutaj ręce. Zrobił kilka poprawek i nagle okazało się, że jest o wiele lepiej! Byliśmy naprawdę, naprawdę, zadowoleni z wyniku.
 

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators z okazji Record Store Day zapowiedzieli również wydanie albumu "Live at Studios 60", na którym zespół wykonuje całą płytę "4" oraz cztery inne kompozycje. Podwójne LP SMKC "Live At Studios 60" zostało nagrane na żywo w Los Angeles w Studios 60 i dostępne będzie w limitowanym nakładzie 2250 egzemplarzy. Ekskluzywny album ukaże się 18 czerwca 2022 roku.

Slash Ft. Myles Kennedy & The ConspiratorsSlash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators Ross Halfin

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory