"The Löst Tapes Vol. 3" - nowy album koncertowy od Motörhead

REKLAMA
Zespół Motörhead wydał nowy album live z okazji Najgłośniejszego Dnia w Roku!
REKLAMA

Dwa lata temu zespół Motörhead świętował 40-lecie utworu "Ace of Spades". Z tej okazji 8 maja członkowie zespołu wraz z fanami celebrowali Dzień Motörhead, ogłaszając go Najgłośniejszym Dniem w Roku. Dlaczego akurat ósmego maja? Zaśpiewajcie "THE 8TH OF MAY, THE 8TH OF MAY" do podkładu z "Ace of Spades" a wszystko stanie się jasne.

REKLAMA

W tym roku zespół świętował Najgłośniejszy Dzień w Roku wydając album "The Löst Tapes Vol. 3". Jest to wcześniej nie publikowane nagranie live z koncertu w KB Hallen w szwedzkim Malmö z 17 listopada 2000 roku, zarejestrowane podczas trasy "We Are Motörhead Tour". Na wydawnictwie znajduje się 21 utworów live, zaczynając od "We Are Motörhead" a na "Overkill" kończąc. Album "The Löst Tapes Vol.3" jest już dostępny w sprzedaży oraz do posłuchania na streamingach.

 

W serii The Löst Tapes zespół Motörhead wydał wcześniej dwa albumy live, "The Löst Tapes Vol.1" z nagraniem z koncertu z 1995 roku z Madrytu, oraz "The Löst Tapes Vol.2" z koncertu w brytyjskim Norwich w 1998 roku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory