James Hetfield pogratulował fance, która urodziła dziecko na koncercie Metalliki

REKLAMA
Wokalista zadzwonił z gratulacjami do kobiety, która urodziła syna na koncercie zespołu w Brazylii.
REKLAMA

Czy można przyjść na świat w bardziej rockowym stylu niż do dźwięków "Enter Sandman"? W taki właśnie sposób 7 maja br. urodził się Luan Figueiró podczas koncertu zespołu Metallica w Brazylii. "Na każdym koncercie, na który idę, musi się coś wydarzyć, ale tym razem chyba przeszłam samą siebie. Kupiłam te bilety trzy lata temu i nie sądziłam, że coś takiego może mi się przydarzyć" - napisała na Instagramie świeżo upieczona mama, tatuażystka Joice M. Figueiró.

REKLAMA

Poznajcie Luana Figueiró, który przyszedł na świat do utworu "Enter Sandman". Według jego mamy, podczas występu supportów czyli zespołów Greta Van Fleet i Ego Kill Talent nic się nie działo, jednak po wyjściu na scenę zespołu Metallica kobieta zaczęła mieć skurcze. Mały Luan urodził się podczas ostatniej piosenki setu - "Enter Sandman". Kobiecie odeszły wody w drodze do ambulatorium i było już za późno na przewiezienie rodzącej do szpitala.

O zdarzeniu dowiedzieli się członkowie zespołu. James Hetfield postanowił zadzwonić do fanki i pogratulować jej z okazji narodzin dziecka. Nagranie z rozmowy tatuażystka Joice M. Figueiró udostępniła na swoim Instagramie.

 

Rodzice ubrani w merch zespołu nie mogli uwierzyć w to, że odebrali telefon od Jamesa. "Płaczę" mówi na nagraniu Joice M. Figueiró. Teraz mama Luana publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z hasztagiem #babymetallica. Z takimi rodzicami i okolicznościami przyjścia na świat Luan zdecydowanie ma szansę zostać najmłodszym fanem Metalliki na świecie.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory