Lars Urlich bawił się na koncercie Behemotha i Arch Enemy w Kalifornii

REKLAMA
Muzyk dzień po zakończeniu trasy koncertowej z zespołem Metallica postanowił odpocząć i wybrał się z żoną na koncert Arch Enemy, Behemotha i Napalm Death. Zdjęcia z backstage'u opublikował w sieci Nergal.
REKLAMA

Lars Urlich, perkusista i współzałożyciel Metalliki, zaledwie dzień po zakończeniu południowoamerykańskiej trasy zespołu przyleciał z Brazylii do Kalifornii i bawił się razem z żoną, Jessicą Miller na wspólnym koncercie Arch Enemy, Behemotha i Napalm Death. Koncert odbył się 13 maja w The UC Theatre w Berkeley.

REKLAMA

Adam "Nergal" Darski opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcia muzyków z backstage'u. "Berkeley, to był nie tylko jeden z moich ulubionych koncertów na trasie, ale też spotkanie roku! @larsurlich dzięki za energię i wszystkie rozmowy! To wiele dla mnie znaczy. Joe Huston @jaredmaceachern @robbflynn @chris.kontos to była przyjemność gościć Was, bracia" napisał Nergal pod postem na Instagramie.

Za kulisami bawił się również Robb Flynn z zespołu Machine Head razem z Chrisem Kontosem. Flynn skomentował zdjęcie Nergala "Epickie spotkanie!" i sam również podzielił się fotkami z backstage'u.

"Dzięki Nergal za gościnę, co za noc!"

"Epickie spotkanie heavy-metalowych (i punkowych) umysłów wczoraj wieczorem. Lars, Michael Amott, Sharlee, Doyle, Chris Kontos. Rozmowy o wszystkim związanym z metalem i punkiem, dyskusje o Judas Priest i Iron Maiden. Co za wspaniałe spotkanie po koncercie Behemoth i Arch Enemy."

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory