Rammstein zaczął europejską trasę koncertową z rozmachem

Zespół Rammstein po trzyletniej przerwie od koncertowania rozpoczął swoją stadionową trasę po Europie w czeskiej Pradze. Jak zwykle - był ogień.

Zespół Rammstein 15 maja w czeskiej Pradze rozpoczął swoją europejską trasę koncertową. Panowie wrócili w wielkim stylu do koncertowania po trzech latach przerwy. Koncert odbył się na praskim lotnisku Letnany. Setlista składała się z zarówno największych hitów zespołu, jak i utworów z najnowszego albumu "Zeit". Fani pierwszy raz usłyszeli na żywo "Armee der Tristen," "Zick Zack," "Zeit" i "Adieu". Oczywiście nie mogło zabraknąć również imponującej oprawy pirotechnicznej.

Publika podczas koncertu w Pradze mogła podziwiać między innymi wokalistę zespołu, Tila Lindemanna z założonym plecakiem, który strzelał płomieniami. Był też płonący dziecięcy wózek czy maszyna o podłużnym kształcie, która wystrzeliwała w publiczność białą substancję. No i oczywiście - jeszcze więcej płomieni, czyli to, co fani Rammstein lubią najbardziej.

Jednym z przystanków europejskiej trasy stadionowej Rammsteina jest również Stadion Narodowy w Warszawie. Zespół zagra w stolicy 16 lipca 2022 roku. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation. Bilety są dostępne w sprzedaży.

Na serwisie YouTube fani, którzy uczestniczyli w praskim show licznie podzielili się nagraniami z koncertu. Jeśli jesteście ciekawi jak może wyglądać lipcowy koncert w Warszawie, poniżej setlista oraz kilka fanowskich zapisów wideo z rozpoczęcia trasy Rammstein w Pradze.

Setlista koncertowa z 15 maja na lotnisku Letnany w Pradze:

Armee der Tristen (debiut na żywo)

Zick Zack (debiut na żywo)

Links 2-3-4

Sehnsucht

Zeig dich

Mein Herz brennt

Puppe

Heirate mich

Zeit (debiut na żywo)

Deutschland (remix)

Deutschland

Radio

Mein Teil

Du hast

Sonne

Bis I:

Engel

Ausländer

Du riechst so gut

Pussy

Bis II:

Rammstein

Ich will

Adieu (debiut na żywo)

 
 
 
 

SŁUCHAJ ROCK RADIA