Premiera 4 sezonu "Stranger Things" już w ten piątek!

REKLAMA
Hit Netflixa powraca z czwartym sezonem - pierwsza część 4 sezonu "Stranger Things" będzie dostępna w serwisie już od 27 maja.
REKLAMA

"Stranger Things" to pozycja obowiązkowa dla fanów netflixowych seriali. Produkcja swoją premierę miała w 2016 roku i od razu przypadła do gustu widzom. Została doceniona również przed krytyków. W samym 2017 roku "Stranger Things" zgarnął 5 statuetek nagród telewizyjnych Emmy. W 2018 i 2020 roku kolejne dwie. Do tej pory na serwisie streamingowym dostępne były trzy sezony hitowego serialu braci Duffer. Czwarty sezon podzielono na dwie części, a pierwszą z nich będziemy mogli obejrzeć na Netflixie już w ten piątek, 27 maja 2022 roku. Druga część zaplanowana jest na 1 lipca br.

REKLAMA

Wczoraj, 23 maja na Netflixie oraz w serwisie YouTube pojawił się finalny zwiastun pierwszej części czwartego sezonu. Do obejrzenia poniżej:

 

Pierwszy odcinek ma trwać aż 75 minut. Najdłuższe jednak mają być dwa ostatnie odcinki czwartego sezonu - finałowy potrwa ponad dwie godziny! Wiemy, że po czwartym sezonie możemy się spodziewać piątego, jednak twórcy już potwierdzili informację, że to piąty sezon "Stranger Things" będzie tym ostatnim. Póki co jednak możemy cieszyć się długimi odcinkami czwartego sezonu, który będzie nam dostarczony w dwóch dawkach.

Na oficjalnej stronie serwisu streamingowego Netflix możemy przeczytać o fabule:

"Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony."

REKLAMA

Na oficjalnym kanale Netflix Polska dostępny jest również film z kilkoma pierwszymi minutami "Stranger Things 4":

 

Do swoich ról powracają m.in.: Millie Bobby Brown, Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard i Charlie Heaton.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory