Nowa solowa płyta od Liama Gallaghera

REKLAMA
"C'mon You Know" to najnowszy album Liama Gallaghera. Trzecie solowe LP w karierze byłego frontmana zespołu Oasis będzie miało swoją premierę 27 maja.
REKLAMA

Liam Gallagher to barwna postać brytyjskiego rocka. Były frontman Oasis, zagorzały kibic Manchesteru City, największy wróg Noela Gallaghera i fan Johna Lennona. Od 1991 był głównym wokalistą zespołu Oasis aż do 2009 roku, gdy jego starszy brat, Noel postanowił odejść z zespołu. Po odejściu Noela Oasis przestało istnieć, jednak Liam z pozostałymi członkami zespołu kontynuowali współpracę w zespole Beady Eye. Zespół bez Noela pod nową nazwą wydał dwa albumy a następnie rozpadł się w 2014 roku. Obaj bracia Gallagher kontynuują muzyczną karierę, ale osobno. Noel Gallagher's High Flying Birds to projekt starszego z nich. Młodszy, Liam wydał do tej pory dwa solowe albumy długogrające "As You Were" oraz "Why Me? Why Not." oraz album koncertowy z serii MTV Unplugged. Wszystkie te wydania znalazły się na pierwszym miejscu list przebojów w Wielkiej Brytanii. Teraz, w 2022 roku Liam Gallagher wydaje kolejny solowy album zatytułowany "C’mon You Know". Jego premiera jest zaplanowana już na najbliższy piątek, czyli na 27 maja 2022.

REKLAMA

Do tej pory wypuszczone zostały trzy single z "C'mon You Know" - "Everything's Electric" (którego współautorem jest Dave Grohl), "Better Days" i "C'mon You Know". Teledyski do "Everything's Electric" i "Better Days" możecie obejrzeć poniżej:

 
 

Razem z premierą płyty "C'mon You Know" swoją premierę będzie miało wideo z koncertu "Down By The River Thames", które Gallagher nagrał w 2020 roku podczas trwania pandemicznego lockdownu, grając na łodzi płynącej po Tamizie. Teaser koncertowego wideo oraz krótkie nagrania z wydarzenia są dostępne na oficjalnym kanale Liama Gallaghera w serwisie YouTube.

 

"C'mon You Know" i nagranie wideo "Down By The River Thames" będą dostępne już 27 maja. Płytę "C'mon You Know" już teraz można zakupić w preorderze.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory