KULT na dniach Ursynowa już 10 czerwca!

REKLAMA
Największa impreza plenerowa na Ursynowie odbędzie się już 10-11 czerwca. W piątek, 10 czerwca na scenie pojawi się m.in. zespół KULT.
REKLAMA

Zapraszamy na Dni Ursynowa z Plusem i Polsat Box, które odbędą się w weekend 10-11 czerwca, pod Kopą Cwila, czyli w Parku im. Romana Kozłowskiego (Metro Ursynów) oraz na terenie „Olkówek" przy placu zabaw „Park Jurajski". W piątek główną gwiazdą będzie zespół KULT, którego występ zaplanowany jest na godzinę 21:05.

REKLAMA

Kult. FilmKult. Film Materiały prasowe

KULT to legenda polskiej sceny muzycznej. Formacja założona początkowo przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę, którzy grali wcześniej w zespole Poland - jednym z pierwszych punkowych zespołów w kraju. Od debiutanckiej płyty KULT-u (a właściwie dwóch) minęło już 35 lat! Najnowsze wydanie KULT-u to album "Ostatnia płyta" wydany w maju 2021 roku. 6 maja 2021 roku ukazał się singiel "Wiara" promujący płytę.

 

Kazik Staszewski w rozmowie z miesięcznikiem Teraz Rock zaprzeczył jakoby "Ostatnia płyta" miała być faktycznie ostatnią płytą w karierze zespołu. Powiedział, że "Ostatnia płyta" jest ostatnią na tą chwilę, ale oczywiście będą następne. "Kto pamięta taki zespół jak Kult, na litość boską?" — zapytał w 2020 roku na antenie Polsat News Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full. Wygląda na to, że Polacy pamiętają taki zespół jak KULT, ponieważ album "Ostatnia płyta" zdobył status złotej płyty w 2021 roku.

 

KULT i Kazik na przestrzeni lat nie tracą charakteru. Prowokacyjne teksty oraz typowe już dla zespołu brzmienie będziecie mogli usłyszeć na żywo w Warszawie na Dniach Ursynowa. Koncert zespołu odbędzie się już w najbliższy piątek 10 czerwca na o godzinie 21. Rock Radio pojawi się tam również ze swoim studiem, skąd będziemy nadawać relacje. W piątek imprezę poprowadzi Dyrektor Programowa Rock Radia Małgorzata Kierat.

REKLAMA
 

Poniżej program na piątek, 10 czerwca:

Na scenie przy Kopie Cwila wystąpią: 

godz. 17.40 - Limboski 

godz. 18.45 - Viki Gabor 

REKLAMA

godz. 19.50 - Płomień 81

godz. 21.05 - Kult 

zakończenie koncertów ok. godz. 22.20    

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory