Happysad zagra na Dniach Ursynowa 11 czerwca

REKLAMA
Od ponad 20 lat Happysad działa na polskiej scenie rockowej. Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca zespół zagra koncert na Dniach Ursynowa!
REKLAMA

Zapraszamy na Dni Ursynowa z Plusem i Polsat Box, które odbędą się w weekend 10-11 czerwca, pod Kopą Cwila, czyli w Parku im. Romana Kozłowskiego (Metro Ursynów) oraz na terenie „Olkówek" przy placu zabaw „Park Jurajski". W sobotę na scenie pojawi się m.in. zespół Happysad.

REKLAMA

Ciężko przejść obojętnie obok Happysad. Został założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Magazyn Teraz Rock w 2007 roku nazwał ich debiutancką płytę "Wszystko jedno" jedną z 50 najważniejszych płyt polskiego rocka. Utwór "Zanim pójdę", który tę płytę promował przez 33. tygodnie utrzymywał się na Liście Przebojów Programu Trzeciego.

 

Niedawno gościem Michała Żołądkowskiego w audycji Niezły Gość był Łukasz "Pan Latawiec" Cegliński, gitarzysta, wokalista i jeden z założycieli Happysad. Rozmowy możecie posłuchać tutaj:

Już w najbliższą sobotę 11 czerwca Happysad wystąpi na Dniach Ursynowa! Rock Radio pojawi się tam również ze swoim studiem, skąd będziemy nadawać relacje. W sobotę imprezę poprowadzi gospodarz porannej audycji Powstanie Rock Radia - Jan Bajor Bajorek. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory