Foo Fighters zagrają specjalne koncerty w hołdzie dla Taylora Hawkinsa

REKLAMA
Zespół na swoich kanałach w social mediach ogłosił, że we wrześniu odbędą się dwa specjalne koncerty Foo Fighters, które mają być hołdem dla ich zmarłego perkusisty, Taylora Hawkinsa.
REKLAMA

Od tragicznej śmierci perkusisty Foo Fighters minęło niewiele ponad dwa miesiące. Wczoraj na oficjalnej stronie zespołu oraz na ich kanałach w social mediach pojawiła się informacja o koncertach Foo Fighters i rodziny Hawkinsa, które mają być hołdem złożonym zmarłemu perkusiście. Wydarzenia mają być dwa - jedno zaplanowane jest na 3 września i ma odbyć się na Stadionie Wembley w Londynie, a drugie ma się odbyć pod koniec miesiąca, 27 września w Los Angeles na KIA Forum.

REKLAMA
Dla naszego drogiego przyjaciela, za*ebistego członka zespołu, ukochanego brata... Foo Fighters i rodzina Hawkins prezentują wam Taylor Hawkins Tribute Concerts

Na oficjalnych kontach w social mediach Taylora Hawkinsa pojawiło się również oświadczenie rodziny Hawkinsów napisane przez żonę Taylora, Alison:

Moje najgłębsze podziękowania i uwielbienie dla globalnej społeczności fanów Foo Fighters i fanów Taylora na całym świecie za ogrom miłości, jaki każdy z Was ma do naszego ukochanego Taylora. Wasza dobroć była nieocenionym pocieszeniem dla mnie i mojej rodziny podczas tej niewyobrażalnej żałoby. Jako żona Taylora, w imieniu swoim i moich dzieci chcę się podzielić tym, jak wiele dla niego znaczyliście i jak oddany był temu żeby "spadły wam skarpetki" podczas każdego występu. Taylor był zaszczycony być członkiem Foo Fighters i cenił każdą minutę swojej wymarzonej roli w zespole przez te 25 lat jak w nim grał. Ujmujący duch Taylora i jego głęboka miłość do muzyki będzie żyła wiecznie poprzez współprace, piosenki i wspólne projekty z innymi muzykami, którymi tak bardzo się cieszył. Teraz w naszych rękach, ludzi, którzy najbardziej go kochali leży oddanie hołdu Taylorowi i muzyce, którą dla nas tworzył. Dziękuję wam wszystkim ponownie za waszą miłość i sympatię. Taylor kochał was wszystkich i my też was kochamy. Z wyrazami wdzięczności, Alison Hawkins.
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory