Nowy klip od Jerry'ego Cantrella

REKLAMA
Jerry Cantrell kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty oraz trasy koncertowej "Brighten". Teraz opublikował koncertowe wideo do utworu "Had To Know".
REKLAMA

Współzałożyciel Alice in Chains wydał album "Brighten" w 2021 roku. Jest to trzecie solowe wydawnictwo muzyka i pierwsze od 19 lat! Znalazły się na nim single takie jak "Atone", "Brighten" czy "Siren song". Do kilku powstały wcześniej teledyski. Teraz fani mogą obejrzeć klip do "Had To Know", który został nagrany podczas północnoamerykańskiej trasy promującej płytę:

REKLAMA
 

Przypominamy, że Cantrell przyjedzie również do Polski w ramach trasy Brighten. Muzyk zagra w warszawskim klubie Proxima już 28 czerwca.

 

Jerry Cantrell dostał przydomek "Riff Lord" od magazynu Metal Hammer nie bez powodu. Wszyscy znamy jego gitarowe solo z utworu "Man in the box". Zostało ono umieszczone na 77. miejscu listy "100 Greatest Guitar Solos", a sam Cantrell został umiejscowiony jako 37. na liście "Greatest Guitar Player of All Time" przez magazyn Guitar World. Podczas swojej kariery był nominowany i nagradzany wiele razy za swoje umiejętności.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory