Ozzy Osbourne przejdzie poważną operację

REKLAMA
Żona muzyka, Sharon Osbourne w programie telewizyjnym ujawniła, że Ozzy w poniedziałek będzie musiał poddać się operacji, która "będzie miała wpływ na jego dalsze życie".
REKLAMA

Sharon Osbourne jest jedną z prowadzących brytyjskiego programu telewizyjnego "The Talk". Kilka dni temu podczas programu ujawniła, że leci do Los Angeles, gdzie będzie wspierać swojego męża podczas poważnej operacji. Powiedziała, że operacja jest zaplanowana na poniedziałek 13 czerwca.

REKLAMA

Sharon nie wchodziła w szczegóły operacji Ozzy'ego, jednak w zeszłym roku sam Ozzy wspomniał, że będzie musiał przejść jeszcze jedną operację szyi, ponieważ poprzedni chirurg "spie*dolił sprawę". Muzyk uszkodził się we własnym domu w 2019 i wyrwał metalowe pręty, które zostały włożone do jego ciała po wypadku na quadzie w 2003 roku.

Ozzy Osbourne w wywiadzie dla Classic Rock przyznał, że obecnie nie może prawidłowo chodzić i czeka na operację szyi. Mówił, że każdego dnia rano ma zabiegi fizjoterapeutyczne. "Jest mi trochę lepiej, ale jeszcze nie jestem nawet blisko stanu, w którym chciałbym być, żeby móc wrócić do koncertowania".

Trzymamy kciuki za Ozzy'ego!

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory