Komu uda się przeżyć? - Netflix zapowiada drugi sezon Squid Game

REKLAMA
Netflix potwierdza drugi sezon hitowego, południowokoreańskiego serialu. Widzowie już niedługo będą mogli znowu śledzić mordercze rozgrywki. Komu uda się przeżyć?
REKLAMA

Twórcy Squid Game nie zdradzają dużo, sam zwiastun ogranicza się do, znanej już widzom, postaci lalki, która odlicza czas do kolejnych zmagań. Wiadomo jednak, że główny bohater serialu - Gi-Hun Seong - powróci w roli gracza na arenie. Czy tym razem uda mu się rozwikłać spisek, w który został zamieszany?

REKLAMA
 

Konkretna data premiery drugiego sezonu jeszcze nie jest znana, fani jednak już rezerwują sobie czas przed ekranami na obejrzenie drugiej części serialu.

Netflix coraz bardziej otwiera się na produkcje zagraniczne, w tym koreańskie. Po niesamowitym sukcesie Squid Game największy amerykański serwis streamingowy zdecydował się na wydanie kolejnych azjatyckich seriali. Największym zaskoczeniem okazała się być nowa odsłona kultowej już serii "Dom z papieru", tym razem akcja będzie działa się w Korei. Premiera zaplanowana jest na 24 czerwca 2022.

Wy też czekacie na drugi sezon Squid Game?

O wszystkich grach z pierwszego sezonu pisaliśmy tutaj.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory