Travis Barker perkusista Blink 182 w szpitalu

REKLAMA
Travis Barker perkusista Blink 182, znany także z współpracy z artystami takimi jak Yungblud i Machine Gun Kelly, a w ostatnim czasie z bardzo publicznego związku z Kourtney Kardashian podzielił się w social mediach informacją o sytuacji w której otarł się o śmierć chwile po publikacji tweeta o treści. "Boże uratuj mnie".
REKLAMA

Barker w zeszłym tygodniu trafił do szpitala z powodu sytuacji zagrażającej życiu, wcześniej publikując alarmujący tweet o treści "Boże uratuj mnie". Powodem nagłej sytuacji okazało się ostre zapalenie trzustki.

REKLAMA

W niedawno opublikowanym oświadczeniu Travis napisał, że jest w okresie rekonwalescencji po nagłym przypadku spowodowanym rutynowym badaniem.

"W poniedziałek udałem się na endoskopie, czując się świetnie, jednak po kolacji zacząłem odczuwać nieznośny ból, niedługo potem trafiłem do szpitala. Podczas badania usunięto polip, w bardzo czułym miejscu, co znacznie uszkodziło przewód trzustkowy, doprowadzając do zagrażającemu życiu zapaleniu. Jestem bardzo wdzięczny, że dzięki intensywnej pomocy, czuje się już lepiej."

Żona Barkera, celebrytka Kourtney Kardashian, udostępniła relacje na Instagramie mówiącą o sytuacji.

"Nasze zdrowie jest często czymś co bierzemy za pewnik, nie zdając sobie sprawy jak szybko może się zmienić. Jestem bardzo wdzięczna Bogu za uzdrowienie mojego męża, wszystkie modlitwy za niego i za nas i ilość wsparcia. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna".

REKLAMA

Barker w zeszłym roku był perkusistą na albumach Mainstream sellout Machine Gun Kelly'ego i Love Sux Avril Lavigne.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory