Zobacz kto naprawdę zagrał solówkę w Stranger Things

REKLAMA
Nastolatek będący częścią fundacji O'Keefe Music Foundation był dublerem postaci Eddiego Munsona w finałowym odcinku czwartego sezonu Stranger Things
REKLAMA

Nastolatek będący częścią fundacji O'Keefe Music Foundation która ma na celu promować młodych muzyków poprzez angażowanie ich w teledyskach był dublerem postaci Eddiego Munsona w finałowym odcinku czwartego sezonu Stranger Things. Aidan Fisher napisał o swoim udziale w serialu w poście na Facebooku udostępnionym 4 lipca.

REKLAMA

"4 marca 2021 dostałem możliwość pomóc w scenie która prawdopodobnie stanie się najbardziej ikoniczną w historii gitarowych scen w filmie/telewizji. Poznałem i pracowałem z braćmi Duffer i Joe Quinn'em (Eddie Munson) w najbardziej popularnej serii Netflixa na świecie, STRANGER THINGS! Trafiłem na "Drugą stronę" i dublowałem Joe Quinn'a jako Eddiego Munsona w solówce Master of Puppets w 9 odcinku 4 sezonu. Jestem bardzo wdzięczny za te możliwość i wspaniałe doświadczenie i super było zobaczyć te scenę na ekranie."

W zbliżeniach na dłonie Eddiego w fragmentach solówki widzimy właśnie Aidena.

To nie jedyny przypadek ostatnimi czasy użycia dublera by uwiarygodnić scenę z graniem na gitarze. Dave Grohl w Studio 666 był dublowany przez... Steve'a Vaia!

Kilka lat temu Aidan stał się popularny przez film na youtubie gdzie gra na scenie z Steel Panther.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory