Do sieci trafiły niepublikowane nagrania KISS

REKLAMA
Prawie dwie godziny wcześniej niepublikowanego materiału z dwóch koncertów KISS z 1975 roku pojawiły się na youtubie.
REKLAMA

Po ponad 40 latach nagranie z koncertu KISS z Capitol Centre w Largo Maryland z 1975 ujrzało światło dzienne.

REKLAMA

Film został udostępniony przez użytkownika Sam Loomis pod koniec czerwca przedstawiający cały koncert będący częścią trasy Alive!.

 

Tydzień później pojawił się materiał z jednego z najbardziej znanych występów KISS w Capitol Centre w Detroit. Tam właśnie został nagrany album Alive! który przyniósł zespołowi rozgłos. Przez lata spekulowano na temat istnienia nagrania video z koncertu którego kilkusekundowy fragment został opublikowany w dokumencie VH1 Ultimate Albums z 2003 roku.

 

Trzeci film pojawił się w serwisie YouTube przedwczoraj i jest to czarno biały trwający prawie dwie godziny zapis z próby zespołu w 1976, zawierający zbliżenie na perkusistę Petera Crissa śpiewającego Beth, bez ikonicznego make up'u. 

 

Nie do końca wiadomo skąd pochodzą nagrania chociaż przypisuje autorstwo Curt'owi Gutch i Ross'owi Bradley, znani członkowie grupy kolekcjonerów memorabilii KISS. Guth jest też współautorem książki dokumentującej trasy koncertowe zespołu Kiss Alive Forever: The Complete Touring History and Party Every Day: The Inside Story of Casablanca Records.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory