NICKELBACK - zobacz clip do nowego singla "San Quentin"!

REKLAMA
Zaledwie tydzień temu wydali znakomicie przyjęty przez fanów i media singiel "San Quentin", a już dziś premiera teledysku do singla!
REKLAMA

W teledysku zespół wykonuje zaimprowizowany koncert z niespodzianką od popularnej twórczyni TikTok Kristiny Collins, AKA KallMeKris (45 mln obserwujących), która bierze udział w wirusowym przekomarzaniu się z Nickelback w ostatnich miesiącach na platformie.

REKLAMA

Utwór "San Quentin" został zainspirowany spotkaniem, jakie lider grupy, Chad Kroeger odbył z naczelnikiem najsłynniejszej kalifornijskiej placówki o zaostrzonym rygorze. Tak powstała opowieść o sprytnej uciecze z więzienia

Zobacz video!

 

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’" i „Get Rollin"'(Deluxe) ukaże się 18 listopada i będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time", „Just OneMore", „Does Heaven Even Know You’re Missing?" oraz „Horizon".

Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu - w roku 2023. Wraz z wydaniem „Get Rollin’"Nickelback będzie kontynuował swoją drogę jednego z najważniejszych zespołów rockowych ostatnich dwóch dekad. Dostarczając niezliczonej liczby przebojów, Nickelback wyrósł przez ponad 20 lat na jedenastego najlepiej sprzedającego się wykonawcę w dziejach, z ponad pięćdziesięcioma milionami sprzedanych płyt i blisko pięcioma miliardami przesłuchań swoich utworów w sieci. Grupa ma na koncie dwadzieścia trzy single które dotarły na szczyty list przebojów, w tym dziewiętnaście

REKLAMA

w zestawieniu „Billboard Hot 100". Jej niezaprzeczalny sukces zaowocował ponad dwudziestoma sześcioma nagrodami, w tym Billboard Music Awards, American, Music Awards, MTV Video Music Awards, MuchMusic Video Awards, People’s Choice Awards, JUNO Awards i wieloma innymi. Oprócz tego formacja odbyła dwanaście wyprzedanych tras koncertowych.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory