Zobacz nowy klip od Nickelback!

REKLAMA
Zespół Nickelback podzielił się z fanami teledyskiem do "Those Days", drugiego singla z ich długo wyczekiwanego nowego albumu Get Rollin', który ukaże się 18 li-stopada nakładem BMG. Utwór "Those Days" to wspomnienia zespołu o przygodach z młodości - od przebywania poza domem po godzinie policyjnej, aż do pierwszych miłości. Najnowszy singiel Nickelback jest szczerą odą do starych, dobrych czasów. Teledysk zawiera ekskluzywne zdjęcia i filmy z archiwów zespołu.
REKLAMA

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’" i „Get Rollin’ (Deluxe)" będzie dostępna na platfor-mach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time", „Just One More", „Does Heaven Even Know You’re Missing?" oraz „Horizon". Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu - w roku 2023.

REKLAMA
 

 Nickelback

Nazwany w 2009 roku przez „Billboard" „najpopularniejszym rockowym zespołem de-kady", Nickelback jest jednym z najbardziej witalnych i najważniejszych wykonawców ostatnich dwudziestu lat. Kwartet, w którego skład wchodzi Chad Kroeger, Mike Kroeger, Ryan Peake i Daniel Adair zdobył globalną popularność obsypanymi nagro-dami hitami, takimi jak „How You Remind Me", „Photograph", „Far Away" czy „Rock-star", które dotarły na sam szczyt zestawienia „Billboard Hot 100". Skalę jego sukcesu obrazuje ponad 50 milionów sztuk sprzedanych płyt, które czynią z formacji jedną z najlepiej sprzedających się grup w historii muzyki i drugi najlepiej sprze-dający się zagraniczny zespół w USA w pierwszej dekadzie XXI wieku, ustępujący jedynie The Beatles. Jego zaraźliwie chwytliwy megahit „How You Remind Me" został przez „Billboard" nazwany „najlepszą rockową piosenką dekady". Był najczęściej granym utworem w amerykańskich radiach (każdego formatu) na początku lat dwuty-sięcznych – według Nielsen Soundscan pojawił się w eterze ponad milion dwieście tysięcy razy.

Co więcej, grupa została nazwana przez Billboard „topowym rockowym zespołem de-kady" i otrzymała dziewięć nominacji do nagrody Grammy, trzy nagrody American Music Awards, ponadto World Music Award, People’s Choice Award, dwanaście JUNO Awards, siedem MuchMusic Video Awards i została wprowadzona do kana-dyjskiego „Walk of Fame" w 2007 roku. Z ponad dwudziestoma trzema przebojami ze szczytów zestawień i rzeszą fanów na całym świecie, Nickelback objechał kulę ziemską dwanaście razy grając dla dziesięciu milionów wiernych słuchaczy.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory