Odbieraj paczki przez Paczkomat i graj w loterii InPost

REKLAMA
Wielka loteria InPost #KrótkaPiłka trwa w najlepsze! Tym razem InPost zorganizował ją w zupełnie nowej odsłonie, która dostarczy sporo emocji i zabawy. Gra loteryjna ma miejsce wyłącznie w aplikacji InPost Mobile i potrwa aż do 24 grudnia.
REKLAMA

To właśnie w apce InPost przez całą loterię będzie dostępny Twój portfel zdrapek, a ilość zdrapek, które zgarniesz będzie zależna od tego, ile paczek do 2h odbierzesz. Chcesz wygrać Mustanga – samochód marzenie? A może kolekcjonerskie klocki Paczkomat® biało-czerwonych? Nagród jest o wieele więcej! Wszystko w Twoich rękach. Czas, start!

REKLAMA

Zasady loterii są bardzo proste:

1. Odbierasz paczkę do 2 godzin używając apki InPost,

2. klikasz w banner loteryjny w aplikacji InPost Mobile,

3. odbierasz zdrapkę i sprawdzasz, co się pod nią znajduje

REKLAMA

Wystarczy strzelić hattricka w apce, czyli zdrapać 3 takie same symbole nagród. Chwila niepewności i… od razu dowiadujesz się, czy wygrałeś/-aś jedną z nagród natychmiastowych. Od teraz za każdym razem, gdy odbierzesz paczkę do 2h, kliknij w baner w apce, żeby zgarnąć zdrapkę. Baner przenosi Cię do Twojego portfela zdrapek i nagród – wszystko masz w jednym miejscu.

Im więcej paczek odebranych do 2h, tym większa szansa w losowaniu nagrody głównej, czyli… elektrycznego SUVa Ford Mustang MACH-E! Nagrody specjalne – wyjazdy do Kataru w czasie Mundialu zostały wylosowane 30.10. Wyjazdy z pakietem atrakcji odbywają się listopadzie bieżącego roku.

 

Pod zdrapkami w aplikacji InPost kryje się mnóstwo nagród:

· 3000 zestawów kolekcjonerskich klocków Paczkomat® biało-czerwonych,

REKLAMA

· 50 hulajnóg elektrycznych MOTUS,

· 30 rowerów elektrycznych MOTUS,

· 500 słuchawek bluetooth LENOVO.

Inpost - loteriaInpost - loteria Inpost - loteria

REKLAMA

Czekają miliony nagród gwarantowanych! Każdy, kto odbierze paczkę do 2h przez Paczkomat, może liczyć na miesięczny dostęp do CANAL+ online z pakietem Seriale i Filmy oraz kupon 15 zł na zakupy w Shopee. InPost jako Strategiczny Sponsor reprezentacji Polski organizuje szereg aktywności dla swoich klientów. Pod hasłem #KrótkaPiłka dostarcza sportowe emocje, zachęca do wspólnego kibicowania, organizuje konkursy i loterie czy też przedsprzedaż biletów na mecze biało-czerwonych.

Loteria zdrapkowa jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji InPost (3.12 lub nowsza). Pamiętaj, że możesz zgłosić dowolną liczbę paczek odebranych do 2h. Dodatkowo – zaznaczając zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych można zyskać dodatkową zdrapkę!

Krótka piłka: pobierz aplikację InPost Mobile, zgarniaj zdrapki i miliony nagród!

W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 10.10.2022 do 24.12.2022. Losowanie nagrody głównej – elektrycznego SUVa Ford Mustang MACH-E odbędzie się 12 stycznia 2023 roku. Regulamin oraz szczegóły loterii można znaleźć w aplikacji InPost Mobile oraz na stronie Kibicuj.InPost.pl.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory