Robisz to wystarczająco dobrze, a o resztę zadba nauka

REKLAMA
Robisz co możesz, aby nadążyć za pędzącym światem. Starasz się być dobrym rodzicem, pracownikiem, partnerką... Chcesz zatroszczyć się o siebie, ale masz intensywny okres w życiu i brakuje Ci czasu? Nie martw się. Wszystko robisz wystarczająco dobrze! O resztę zadba nauka i produkty Health Labs Care, które każdego dnia będą wspierają Twoje zdrowie i samopoczucie!
REKLAMA

Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale… 

REKLAMA

pamięć i koncentracja bywają w życiu przydatne. Tak samo jak dobre samopoczucie i spokój emocjonalny. Twój mózg potrzebuje paliwa, które będzie napędzało funkcje poznawcze. Jednym z nich są kwasy tłuszczowe omega 3: EPA i DHA. Zapewniają prawidłową pracę mózgu, choć każdy z nich charakteryzuje się odmiennym punktem działania: 

- kwas EPA zmniejsza stan zapalny (ogólnoustrojowy oraz w mózgu), co ma znaczenie w wsparciu terapii chorób psychicznych oraz redukcji stresu. 

- kwas DHA wykazuje silne działanie poprawiające pamięć i koncentrację. Jest także kluczowym składnikiem w okresie planowania i w trakcie ciąży.  

Nasz mózg potrzebuje obu tych kwasów! 

REKLAMA

Suplement diety OmegaMe od Health Labs Care zawiera aż 500 mg kwasu EPA i 250 mg kwasu DHA w jednej kapsułce. Badania wykazały, że kwasy EPA w porównaniu z DHA mają kluczowe znaczenie przy wsparciu kondycji emocjonalnej, co jest niezwykle ważne przy dzisiejszym stylu życia, pełnym stresujących sytuacji. 

Jeśli chodzi o kwas DHA, to jego korzystne działanie na mózg, wzrok i serce występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie. To dokładnie tyle, ile zawiera suplement diety OmegaMe.

mat. promocyjnemat. promocyjne mat. promocyjne

A co z Twoim "drugim mózgiem"? 

REKLAMA

Odżywiasz się zdrowo? Jelita wiedzą wszystko, dlatego nie bez powodu nazywane są drugim mózgiem. Komunikacja pomiędzy centralnym i jelitowym układem nerwowym polega na przekazywaniu sygnałów z mikroflory jelitowej do mózgu… i odwrotnie! 

Twoje jelita potrzebują kwasu masłowego. Kwas masłowy jest naturalną substancją, fizjologicznie produkowaną w jelitach i jednym z krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych (short chain fatty acids – SCFA), obok kwasu octowego i propionowego, łącznie stanowiących ok. 85% wszystkich SCFA w jelicie. Jeśli w Twojej diecie nie przodują: masło, mleko, twarde sery czy produkty fermentowane - warto zatroszczyć się o niedobory kwasu masłowego, który znajduje się w wymienionych produktach spożywczych. Dlaczego?  

Kwas masłowy jest substancją czynną maślanu sodu, który dba o jakość i funkcjonalność komórek jelitowych, uszczelnia jelita oraz wpływa na ich lepszą regenerację. Utrzymanie integralności bariery jelitowej jest kluczem dla prawidłowego ich funkcjonowania! W jaki sposób możesz go uzupełniać? 

Wypróbuj Maślan Sodu FORTE od Health Labs Care! To żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, do stosowania dietetycznego w celu prawidłowego funkcjonowania jelit, zwłaszcza w przypadku IBS. Produkt zawiera aż 1200 mg maślanu sodu, w tym 940 mg kwasu masłowego. To prawdziwa gratka dla komórek jelit i ochrona przed patogenami! Maślan sodu wspiera nie tylko jelita, ale może być również pomocny przy leczeniu przeciwdepresyjnym. Jak to możliwe? Jelita i mózg są nierozerwalnie powiązane! 

REKLAMA

Rób dalej swoje! Zaufaj też naukowym faktom i produktom, które tworzą specjaliści i naukowcy z dziedziny dietetyki i żywienia. Pamiętaj, że niezależnie od tego jak dbasz o siebie, robisz to wystarczająco dobrze, a o resztę zadbają produkty Health Labs Care

Piszemy na podstawie badań. Zajrzyj, wyniki są fascynujące. 

mat. promocyjnemat. promocyjne mat. promocyjne

"Importance of EPA and DHA Blood Levels in Brain Structure and Function"  

REKLAMA

"Possible additional antidepressant-like mechanism of sodium butyrate: targeting the hippocampus" 

"Microbiota changes induced by microencapsulated sodium butyrate in patients with inflammatory bowel disease" 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory