Nowa wersja kultowego "Wish" The Cure na 30-lecie

REKLAMA
Reedycja najbardziej dochodowego albumu w dorobku The Cure już dostępna! Mowa o albumie "Wish", który przyniósł takie hity jak "High", "Friday I'm In Love" oraz "A Letter To Elise".
REKLAMA

„Wish", 9. album długogrający w dorobku The Cure, oryginalnie ukazał się 21 kwietnia 1992. Wydawnictwo okazało się najbardziej dochodowe w karierze grupy. Trafiło na 1. miejsce list sprzedaży w Wielkiej Brytanii i 2. pozycję analogicznego zestawienia w USA. Krążek otrzymał nominację do Grammy w kategorii Najlepszy album alternatywny. Promując płytę, The Cure zagrało swoją największą trasę koncertową – 111 występów w 21 krajach.

REKLAMA
 

Wersja 3CD zawiera 45 utworów, w tym 24 niewydane wcześniej oraz 4, które nie były wydane na CD i w cyfrze. CD1 to oryginalny album „Wish", z nowym remasterem wykonanym przez Roberta Smitha i Milesa Showella w Abbey Road Studios. CD2 to 21 niewydane wcześniej demówki, w tym 4 demówki wokalne z 1990 oraz 17 demówek instrumentalnych z 1991, z czego 9 niewydanych wcześniej. CD3 zawiera remiksy, nagrania ze studia oraz 4 utwory, które były dostępne wyłącznie na zamawianej pocztowo kasecie „Lost Wishes" w 1993 roku. Te kawałki nigdy wcześniej nie ukazały się oficjalnie na płycie bądź cyfrowo.

Chcesz zgarnąć reedycję albumy Wish zespołu The Cure? Słuchaj uważnie Powstania Rock Radia w piątek!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory