Drewniane kulki z okładki płyty Fleetwood Mac sprzedane za tysiące dolarów!

REKLAMA
Na licytację organizowaną przez dom aukcyjny Julien's Auctions z Beverly Hills, członkowie legendarnego zespołu Fleetwood Mac przekazali ponad 700 przedmiotów. Wpływy ze sprzedaży trafią do fundacji MusiCares.
REKLAMA

Do licytowanych pamiątek trafiły brązowe kulki, przypominające mosznę. Mick Fleetwood miał je przypięte do swojego pasa na okładce albumu "Rumours". Według portalu Consequence nowy właściciel brązowych kulek, widniejących na okładce płyty zapłacił 128 tysięcy dolarów. Kolejnym unikatowym produktem wystawionym na aukcję i sprzedanym za około 31 tysięcy dolarów jest sukienka zmarłej członkini zespołu Christine McVie. 

REKLAMA

"Rumours" to jedenasty album studyjny grupy Fleetwood Mac, który miał swoją premierę w lutym 1977r. Płyta określana jest mianem jednej z najlepszych w historii zespołu. Zgodnie z listą 500 najlepszych albumów wszech czasów magazynu "Rolling Stone", krążek "Rumours" zajął 25. miejsce. 

Martin Nolan, dyrektor wykonawczy domu aukcyjnego Julien's poinformował, że dochody z licytacji trafią do MusiCares. Fundacja została założona aby wspierać potrzebujących muzyków. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory