Lisa Marie Presley nie żyje. Córka Elvisa Presleya miała 54 lata

REKLAMA
Zmarła amerykańska aktorka, piosenkarka a prywatnie jedyna córka gwiazdy rock'n'rolla Elvisa Presleya. Informację potwierdziła matka Lisy "Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie" - napisała Priscilla Presley w komunikacie prasowym przesłanym dziennikowi "People".
REKLAMA

Priscilla Presley potwierdziła, że kilka godzin wcześniej jej córka została przewieziona z domu w Calabasas, położonego około 50 kilometrów na północny zachód od centrum Los Angeles, do szpitala w pobliskim West Hills. Wcześniej wezwani do domu ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji piosenkarki, która prawdopodobnie miała atak serca.

REKLAMA

Według serwisu TMZ, który opierał się na anonimowych źródłach, lekarze próbowali ratować piosenkarkę i została wprowadzona w sztuczną śpiączkę oraz podłączona do aparatury podtrzymującej życie, po zatrzymaniu akcji serca.

Jeszcze we wtorek wieczorem Lisa Marie Presley i jej matka były obecne na gali rozdania Złotych Globów. Podczas wydarzenia uhonorowany został Austin Butler za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym "Elvis".

„Księżniczka rock and rolla" była czterokrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Danny Keough. Wyszła również za Nicolasa Cage'a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda.

Lisa Marie Presley urodziła się 1 lutego 1968r. i była jedyną spadkobierczynią legendarnej gwiazdy muzyki. Osierociła 33-letnią córkę Riley Keough oraz 14-letnie bliźniaczki Finley i Harper Lockwood. Jej ojciec, Elvis Presley zmarł w 1977r. na atak serca, miał 42 lata.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory