Ozzy Osbourne odwołuje trasę koncertową. Ma poważne problemy ze zdrowiem

REKLAMA
Wokalista Black Sabbath poinformował swoich fanów o konieczności odwołania wszystkich zaplanowanych koncertów w ramach trasy "No more tours 2". Stan zdrowia muzyka się pogarsza, a w oświadczeniu opublikowanym w social mediach czytamy "To prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakimi musiałem podzielić się z moimi wiernymi fanami."
REKLAMA

Ozzy Osbourne od pewnego czasu przekładał zaplanowane koncerty licząc, że szybko uda mu się powrócić do zdrowia. Swój ostatni koncert zagrał w grudniu 2018 roku. Książę Ciemności cztery lata temu uległ poważnemu wypadkowi, w którym uszkodził kręgosłup. Jak napisał, przeszedł trzy operacje, leczenie komórkami macierzystymi, fizjoterapię i rehabilitację egzoszkieletem.

REKLAMA

"Teraz zdaję sobie sprawę, że nie będę w stanie zagrać nadchodzącej trasy europejskiej, bo nie byłbym w stanie znieść podróży. Nigdy nie podejrzewałem, że moje koncertowanie dobiegnie końca w taki sposób." U muzyka została zdiagnozowana również choroba Parkinsona.

W dalszej części oświadczenia czytamy: "Jestem naprawdę wdzięczny za to, jak cierpliwie trzymaliście bilety przez cały ten czas, ale zdałem sobie sprawę, że nie jestem fizycznie zdolny do wzięcia udziału w nadchodzących trasach koncertowych po Europie i Wielkiej Brytanii, ponieważ wiem, że nie poradziłbym sobie z trudami podróży. Możecie mi wierzyć, że myśl o rozczarowaniu moich fanów naprawdę mnie wk**wia."

Pod koniec wpisu dowiadujemy się, że zespół muzyka zastanawia się nad miejscami, w których artysta mógłby występować bez potrzeby podróżowania.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory