Bryan Adams wystąpi w Polsce!

REKLAMA
Po 4 letniej przerwie Bryan Adams wystąpi w ramach trasy "So Happy It Hurts Tour" na polskiej scenie 18 grudnia 2023 roku w Arenie Gliwice.
REKLAMA

Jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć na scenie wykonawcę przebojów takich jak "Heaven", "Summer of ‘69" czy "Everything I do". „So Happy It Hurts Tour" to tylko jeden z czterech albumów wydanych przez Adamsa w 2022 roku zaraz po "Classic" "Classic Pt. II" i "Pretty Woman- The Musical". Na swoim koncie ma trzy nominacje do Oscara, liczne certyfikaty platynowych i złotych płyt za wysoką sprzedaż w Kanadzie i USA oraz pięć nominacji do Złotych Globów. Ponadto jest laureatem nagrody Grammy w kategorii najlepszej piosenki napisanej do filmu za utwór "Everything I do", a album „So Happy It Hurts Tour" ma szanse powiększyć jego kolekcję o kolejną statuetkę. Oprócz tego możemy go zobaczyć na ekranie w filmach takich jak "Robin Hood: Książę złodziei" czy "Różowy cadillac"   

REKLAMA

Utwory Adamsa uchodzą za przeboje wszechczasów, a jego nazwisko jest znane na całym świecie. Nic dziwnego, że koncert w Polsce to wielkie wydarzenie, szczególnie, że ostatni raz na polskiej scenie grał w 2018 roku na warszawskim Torwarze. Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek 23 marca o godzinie 10:00. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory