Oświadczył się na koncercie. Wyjął pierścionek podczas "ściany śmierci"

REKLAMA
Wzruszające sceny podczas festiwalu muzyki rockowej i metalowej w Danii. Podczas wydarzenia jakim jest Copenhell doszło do miłosnej sceny w środku samej "ściany śmierci". Mężczyzna oświadczył się swojej wybrance, a nagranie z całego zajścia trafiło do sieci.
REKLAMA

Copenhell to coroczne muzyczne wydarzenie organizowane na wyspie Refshaleøen w Kopenhadze w Danii. Impreza zrzesza fanów cięższych brzmień takich jak rock czy metal. Już od pierwszej edycji na scenie występują największe gwiazdy światowej muzyki.

REKLAMA

Zobacz także: Konflikt w System of a Down trwa. Perkusista szczerze o konfliktach w zespole

Wśród nich byli m.in. Megadeth, Behemoth, Judas Priest, Korn, Gorija czy Testament. Również podczas tegorocznej eydcji nie zabrakło muzyków ze słynnych kapel. Między 14 a 17 kwietnia na scenie w Danii wystąpili: Guns ‘N Roses, Testament, Pantera czy Gorija.

Oświadczyny podczas Copenhell w Danii

Nie tylko muzyka wzbudza wielkie emocje wśród uczestników imprezy. Piękne wspomnienia zapiszą się w pamięci wielu fanów mocnych brzmień dzięki temu, co wydarzyło się pod sceną na jednym z koncertów. Uroczy gentleman oświadczył się swojej wybrance.

REKLAMA

Zobacz także: Iron Maiden gra od 48 lat, a po wyróżnieniu ani śladu. "Mamy to gdzieś"

Mężczyzna wyjął pierścionek w samym środku "ściany śmierci". To słynny "taniec" wśród fanów muzyki metalowej, który polega na wbieganiu w pogo z dwóch stron prosto na siebie. Oświadczyny nastąpiły jednak zanim doszło do apogeum pogo. Wzruszenia trwały przez ładnych parę minut!

Zamiast ściany śmierci chwilę po zaręczynach pojawiła się ściana przytulasów i miłości. Internauci zauważają, że to najsłodsza "wall of death" jaką widzieli w życiu, a zaręczyny "najlepszymi na świecie". Mają rację? Zobaczcie sami, jak przebiegała prośba o rękę! Wideo znajduje się poniżej.

Zobacz także: Pidżama Porno wróci z nowym albumem. Jak idą prace?

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory