Zagrali legendarny numer Pantery. Zalewski na wokalu przeszedł samego siebie!

REKLAMA
Polish Metal Alliance wracają z kolejnym utworem! Tym razem polscy muzycy przygotowali cover utworu metalowej grupy Pantera. Na wokalu wystąpił sam Krzysztof Zalewski, który dał popis głosowych umiejętności. To po prostu trzeba usłyszeć!
REKLAMA

Polish Metal Alliance to muzyczny projekt, który od lat zrzesza polskich muzyków rockowych i metalowych. Na koncie mają już takie utwory jak "Master of Puppets" Metalliki, "I Want It All" Queenu czy "The Trooper" Iron Maiden.

REKLAMA

Zobacz także: Negral porównuje dzieci do kóz i narzeka na smród. Nie chce żobka w kamienicy

Tym razem artyści zabrali się za cover zespołu Pantera. Zagrali "I’m Broken", gdzie na wokalu wystąpił dobrze znany fanom polskiej muzyki Krzysztof Zalewski. Towarzyszył mu także Robert Gajewski. O instrumentalne brzmienie zadbali Marek Pająk (gitara), Jarek Chilkiewicz (gitara), Hubert Więcek (gitara), Tomasz Targosz (bas), a także Piotr Szpalik (perkusja).

Krzysztof Zalewski jakiego nie znacie

Panowie przygotowali specjalną wersję metalowego kawałka. Szczególnie zaskakuje głos Krzysztofa Zalewskiego, który znany jest fanom z nieco lżejszych brzmień. To po prostu trzeba usłyszeć. Zwłaszcza, że jego głos brzmi zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Chrypa i lekki growl to coś, co od razu rzuca się w uszy po wysłuchanio "I’m Broken".

Zobacz także: Wielki powrót Black Sabbath nie dojdzie do skutku. "Ozzy naprawdę bardzo cierpiał"

REKLAMA

Utwór Pantery, który wykonują polscy twórcy znalazł się na płycie "Far Beyond Driven" z 1994 roku. To album, który zaliczany jest do gatunku groove metal. Miał sprzedać się w nakładzie 1,3 mln egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych.

Zespół Pantera od lat na scenie

Pantera to grupa założona w 1981 roku w Dallas (stan Teksas, USA). Uznawany jest za jeden z najważniejszych zespołów metalowych lat 90. Założyli go bracia Darell i Vincent Abbotta. Niemal od początku przygody z koncertowaniem, artyści grali obok takich twórców jak AC/DC, Metallica, a także Judas Priest.

Zobacz także: Cree w żałobie. Nie żyje Tomasz Kwiatkowski. "Spoczywaj w pokoju, Kwiatek"

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory