Ozzy Osbourne nie powróci na scenę! Artysta podał powód

REKLAMA
Ozzy Osbourne przekazał niezwykle smutną wieść swoim fanom. Okazuje się, że nie wystąpi na jedynym w tym roku koncercie. Powrót na scenę nie będzie miał miejsca. Muzyk podał powody we wpisie w mediach społecznościowych.
REKLAMA

"Książę Ciemności" już w 2022 roku odwołał trasę koncertową, która miała odbyć się w roku 2023. Muzyk nie chciał podróżować na zbyt dalekie odległości, by nie nadwyrężać zdrowia. Ku uciesze fanów zapowiedział jednak występ na festiwalu w Kalifornii. Niestety i ten koncert nie dojdzie do skutku. 

REKLAMA

Ozzy Osbourne rezygnuje z festiwalu

Artysta miał wystąpić z solowym koncertem na festiwalu Power Trip, który odbędzie się jesienią. Niestety powrót na scenę się nie uda. Ozzy Osbourne wydał oświadczenie, w którym informuje, że nie wystąpi w Kalifornii. Powodem jest zdrowie. Muzyk nie chce grać, kiedy nie jest sprawny w stu procentach. Jeśli kiedykolwiek jeszcze jeden koncert się odbędzie, to Ozzy chce być w pełni swoich sił. Uważa, że występ musi być pełny, a nie jedynie połowiczny.

Zobacz także: Zagrali cover utworu Illusion na Męskim Graniu. Lider zespołu zażenowany

"Choć jest to bolesne, musiałem podjąć decyzję o rezygnacji z występu na Power Trip w październiku. Moim pierwotnym planem był powrót na scenę latem 2024 roku, a kiedy pojawiła się oferta występu, optymistycznie ruszyłem naprzód. Niestety, moje ciało mówi mi, że po prostu nie jestem jeszcze gotowy i jestem zbyt dumnym człowiekiem, aby mój pierwszy występ od prawie pięciu lat był połowiczny. Zespół, który zastąpi mnie na Power Trip zostanie ogłoszony wkrótce. Są moimi osobistymi przyjaciółmi i mogę obiecać, że nie będziecie zawiedzeni" - napisał na Facebooku.

Problemy zdrowotne Ozzy’ego

Ozzy Osbourne miał wypadek w 2003 roku. Cudem uniknął śmierci. W jego wyniku zamontowano mu w kręgosłupie elementy naprawcze. W 2019 roku upadł w sypialni i je uszkodził. Od tamtej pory zaczęły powiększać się jego problemy z chodzeniem. W 2022 roku przeszedł operację naprawienia uszkodzeń. Gdyby nie ona, mógłby być sparaliżowany. Operacja na szczęście się udała, ale gwiazda nie doszła jeszcze do pełni sił. 

REKLAMA

Zobacz także: Wielki Test z Klasyki Rocka 2023

W poście zamieszczonym w mediach społecznościowych Ozzy Osbourne podziękował też fanom i całej ekipie. Jest wdzięczny za wsparcie i słowa otuchy. Miejmy nadzieję, że prędko wróci do zdrowia i zagra chociażby jeszcze jeden koncert.

"Przede wszystkim chcę podziękować moim fanom, mojemu zespołowi i mojej ekipie za ich bezwarunkową lojalność i ciągłe wsparcie. Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce. Z Bogiem, Ozzy" - zakończył wpis.

Zobacz także: Basista Iron Maiden upadł na koncercie. Rozległ się okrzyk przerażenia

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory