Tego nikt się nie spodziewał! Green Day zaskakuje! To zrobili na koncercie

REKLAMA
Green Day to słynny zespół grający amerykańskiego punk rocka. Muzycy właśnie zaskoczyli nowym hitem! Zagrali go na koncercie podczas festiwalu w Quebec doprowadzając publiczność do szaleństwa.
REKLAMA

Choć zespół istnieje na rynku muzycznym od 1986 roku, nie przestaje zaskakiwać. Fani wciąż uwielbiają ich klasyki takie jak "21 Guns", "Wake Me Up When September End" czy "American Idiot". Mimo to, wciąż wyczekują na nowości od swoich ulubieńców. Czyżby właśnie nadchodziły?

REKLAMA

Zobacz także: Guns N' Roses z nowym albumem? Techniczny się wygadał!

Ostatni album Green Day wyszedł w 2020 roku. Nosi tytuł "Father of All Motherfuc*ers". Było to stosunkowo niedawno, dlatego nikt nie spodziewał się, że podczas jednego z koncertów ze sceny wybrzmi nowy numer.

16 lipca podczas festiwalu w Quebeck zespół zagrał set skłądający się z 24 utworów. Jeden z nich był premierowym hitem kapeli. Podczas imrpezy Billie Joe Armstrong zapowiedział, że za chwilę wybrzmi piosenka pod tytułem "1981".

Zobacz także: Depeche Mode zagrają w Polsce. Ilość koncertów was zaskoczy!

REKLAMA

Jak brzmi nowy numer kapeli? Nagrania możecie posłuchać poniżej. Wykonał je jeden z fanów zespołu. Co sądzicie?

 

Green Day ma pracować nad nowym albumem od końca 2022 roku. Na ten moment nie padła dokładna data premiery, jednak mówi się o końcówce 2024 roku. Jak widać, praca wre, skoro muzycy zaprezentowali publice świeży kawałek.

Zobacz także: Kontrowersje wokół covera utworu "Nóż". Szef Orkiestry Męskiego Grania odpowiada Lipie

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory