Zespół Keanu Reeves'a powraca! Po 23 latach wydadzą nowy album

REKLAMA
Zespół Keanu Reeves'a powraca na scenę po ponad dwóch dekadach nieobecności. Niedawno zapowiedzieli wydanie nowej płyty. Od premiery ostatniej minęły aż 23 lata. Czy i na tym polu uwielbiany przez widzów aktor odniesie sukces?
REKLAMA

Keanu Reeves jest ulubieńcem publiczności. Widzowie doceniają go za niesamowity warsztat aktorski, ale również za jego wszelką działalność charytatywną czy społeczną. Część osób może nie wiedzieć, ale jest on nie tylko aktorem, lecz także muzykiem. Jest współzałożycielem zespołu Dogstar. Grupa działała w latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych. Ostatnio muzycy zdecydowali się na powrót i od razu zapowiedzieli nową płytę.

REKLAMA

Zobacz także:Tego nikt się nie spodziewał! Green Day zaskakuje! To zrobili na koncercie

Keanu Reeves – aktor, artysta i muzyk

Większość osób zna Keanu Reeves’a z kina. Pamiętają jego role w takich filmach jak "Matrix" czy "John Wick". W 2022 roku aktor wystąpił w grze wideo "Cyberpunk 2077" stworzonej przez polskie studio CD Projekt Red. Na tym nie kończą się jego artystyczne aktywności. Mało kto wie, że jakiś czas temu Reeves postanowił stworzyć komiks. Jego debiut to "BRZRKR" - niestety nie jest on jeszcze dostępny po polsku. Ostatnio Reeves zdecydował się na powrót do jeszcze innej pasji – muzyki rockowej. Właśnie reaktywował swój zespół Dogstar, w którym gra na basie.

Zobacz także: Guns N' Roses z nowym albumem? Techniczny się wygadał!

Keanu Reeves wraca do grania

Dogstar powstał w 1991 roku i był aktywny do 2002. Keanu Reeves pełnił w nim rolę basisty. Razem z zespołem udało mu się nagrać dwie płyty: "Our Little Visionary" w 1996 oraz "Happy Ending" w 2000 roku. Na koncie mają też EP "Quattro Formaggi" wydane w 1996 roku. Działalność zespołu była wstrzymana na ponad 20 lat ze względu na karierę Reeves’a. 

REKLAMA

Teraz zdecydowali się na wielki powrót. Najpierw zrobili słuchaczom niespodziankę występując na festiwalu BottleRocked w Kalifornii 27 maja. Natomiast ostatnio wypuścili pierwszy singiel z nowej płyty. Piosenka ma tytuł "Everything Turns Around", a teledysk do niej można już oglądać w sieci. Po niecałych 24 godzinach od premiery zgromadził on prawie 35 tysięcy wyświetleń.

Zobacz także:Kontrowersje wokół covera utworu "Nóż". Szef Orkiestry Męskiego Grania odpowiada Lipie

Teledysk:

 

Dogstar w trasie

REKLAMA

Wygląda na to, że Dogstar znów rozsmakowali się w dawaniu koncertów, bo od razu zapowiedzieli całą trasę. Zacznie się ona już 10 sierpnia i obejmie Kanadę, Stany Zjednoczone oraz Japonię. Zakończy się 20 grudnia w Nashville w stanie Tenesee. Będzie ona oczywiście powiązana z zapowiedzianym niedawno nowym wydawnictwem. Trzeci album grupy zatytułowany jest "Somewhere Between The Power Lines And Palm Trees". Jego premiera przewidziana jest na 6 października 2023 roku. Można już zamawiać go w przedsprzedaży.

Zobacz także: Depeche Mode zagrają w Polsce. Ilość koncertów was zaskoczy!

Embed ig:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory