Lars Ulrich ma problemy ze zdrowiem? Tak dba o formę

REKLAMA
Lars Ulrich zdradził, co robi, by w wieku blisko 60 lat trzymać formę taką jak kiedyś. O radach od perkusisty Metalliki opowiedział basista Grety Van Fleet Sam Kiszka. Oba zespoły ostatnio wspólnie koncertowały.
REKLAMA

W 2022 r. Metallica wybrała Gretę Van Fleet na swój support na trasie po Ameryce Południowej i USA. Przekazała też swoim sporo młodszym kolegom z branży muzycznej kilka ważnych rad dotyczących tego, jak długo przetrwać na scenie w prawdziwie rockowym stylu.  

REKLAMA

Zobacz także: Zespół Keanu Reeves'a powraca! Po 23 latach wydadzą nowy album

Ulrich z Metalliki doradza Kiszce z Grety Van Fleet 

W piątek 21 lipca premierę będzie miał trzeci album Grety Van Fleet pt. „Starcatcher". Z tej okazji zespół rozmawiał z "Billboard News". Poza pytaniami o nowy krążek nie mogło też zabraknąć tematu występowania u boku Metalliki.  

Basista Grety Van Fleet Sam Kiszka zdradził, co usłyszał w kwestii dbania o siebie od Larsa Ulricha. Perkusista Metalliki w grudniu będzie obchodził swoje 60. urodziny. Jednak wraz z kolegami nie zwalnia on tempa. Legendarna amerykańska kapela wypuści w tym roku album „72 Seasons" i pojedzie w kolejną trasę koncertową.  

Jak podkreślił Kiszka, chciał dowiedzieć się, w jaki sposób Metallica potrafi zachowywać świetną formę i od 30 lat być na topie. Usłyszał od Ulricha, że niezbędne są „konsekwencja i długowieczność", a także „prawdziwe zamiłowanie do tego, co się robi".  

REKLAMA

Zobacz także: Tego nikt się nie spodziewał! Green Day zaskakuje! To zrobili na koncercie

– Trzeba mieć dużo pasji, aby móc robić coś tak długo i być w tym tak dobrym. Rozmawiałem z Larsem o starzeniu się. Stwierdził: „Muszę pracować pięć razy ciężej, żeby wyrównać i osiągnąć poziom, na którym byłem dziesiątki lat temu" – wyjawił basista Grety van Fleet. 

Z kolei Josh Kiszka dopowiedział: „Ale Ulrich jest perfekcjonistą (…). Oni wszyscy tacy są. Wszyscy są perfekcjonistami i bardzo poważnie traktują to, co robią". 

Błyskotliwa kariera Grety Van Fleet 

Greta Van Fleet stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki już 11 lat temu, jednak jej członkowie wciąż są naprawdę młodzi i mają między 24-27 lat. W 2018 r. grupa wydała debiutancki album „Highway Tune". Dzięki ciekawemu brzmieniu i charyzmatycznemu wokalowi Josha Kiszki zaczęto porównywać ich do Led Zeppelin.  

REKLAMA

Zobacz także: Guns N' Roses z nowym albumem? Techniczny się wygadał!

Niedługo poszli za ciosem i na fali popularności oraz przychylności krytyków wydali kolejny krążek „The Battle at Garden’s Gate". Teraz przyszedł czas na trzecie wydawnictwo, czyli „Starcatcher". 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory