Gratka dla fanów Simple Plan. Znany zespół wystąpi w Polsce

REKLAMA
Kanadyjski zespół pop-punkowy Simple Plan zapowiedział, że na początku 2024 r. wyruszy w europejską trasę koncertową. Muzycy nie zapomnieli też o polskich fanach. Wystąpią bowiem w warszawskiej Stodole.
REKLAMA

Simple Plan należy do grona najbardziej znanych kanadyjskich zespołów. Czterech przyjaciół z czasów licealnych – Pierre Bouvier, Chuck Comeau, Sébastien Lefebvre, Jeff Stinco – postanowiło stworzyć kapelę w 1999 r. w Montrealu.   

REKLAMA

Niedługo później wypłynęli na szersze wody na fali coraz większej popularności muzyki pop-punkowej i rocka alternatywnego. W czasie swojej 24-letniej kariery nagrali sześć albumów studyjnych i dwa koncertowe, które rozeszły się w nakładzie 10 mln na całym świecie. Wykreowali też kilka przebojów, takich jak np. "Perfect", "Welcome To My Life", "I’m Just a Kid".  

Zobacz także: Ozzy Osbourne po kolejnej operacji. Czy wróci na scenę?

Europejska trasa Simple Plan. Kanadyjski zespół zagra w Polsce

Teraz Simple Plan za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazało swoim fanom na Starym Kontynencie dobre wieści. Zespół na początku przyszłego roku wyruszy do Europy dać serię koncertów w ramach trasy "Hard As Rock".   

REKLAMA

Kanadyjczycy wraz ze swoim zaprzyjaźnionymi gośćmi specjalnymi w postaci grup Mayday Parade i State Champs między 19 stycznia a 17 lutego wystąpią na 19 scenach od Paryża po Pragę.  

"Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani (…). Nie możemy się doczekać, aby zagrać nasze własne występy na całym kontynencie z takimi niesamowitymi zespołami! Będzie epicko!" – czytamy w poście kanadyjskiej grupy na Facebooku.   

Spośród 11 krajów, które Simple Plan odwiedzi, nie zabrakło także Polski. Dokładniej – muzycy zawitają do Warszawy 29 stycznia 2024 r. i zagrają w znanym klubie Stodoła. 

Zobacz także: Slash o filmie na temat Guns N' Roses. "Nie chcę być tego częścią"

REKLAMA

Bilety na polski koncert Simple Plan  

Jak przekazano w poście Simple Plan, "otwarta sprzedaż biletów ruszy w piątek 4 sierpnia o godz. 10:00 czasu lokalnego, a przedsprzedaż zaczynie się już 1 sierpnia o tej samej godzinie z kodem ICONIC".  

Polacy będą mogli nabyć bilety na stronie livenation.pl w sprzedaży ogólnej zgodnie z harmonogramem powyżej. Jednak przedsprzedaż, oferowana przez stronę Ticketmaster, zaplanowano nie na 1, ale na 3 sierpnia w czwartek od godz. 10:00. 

Zobacz także: Skrzypaczka zagrała wielki hit Led Zeppelin. Musicie to usłyszeć!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory