Till Lindemann z nowym singlem. Wokalista Rammstein wyda nowy album

REKLAMA
Till Lindemann, artysta znany głównie z występów w niemieckim metalowym zespole Rammstein, który przebojem zawojował światowy rynek muzyczny wraz z ukazaniem się debiutanckiego krążka. Lindemann oprócz działalności w zespole od jakiegoś czasu z powodzeniem poświęca się działalności solowej.
REKLAMA

Wokalista ostatnio nie miał łatwego okresu. Wszystko za sprawą oskarżeń, które ujrzały światło dzienne kilka miesięcy temu. Jedna z fanek zespołu oskarżyła lidera Rammstein o gwałt i podanie narkotyków.  

REKLAMA

Zobacz także: "I Don't Want to Miss a Thing" wyniósł Aerosmith na szczyty list przebojów. Historia wielkiego hitu 

Muzyka ze skandalem w tle  

Według doniesień, przed koncertami zespołu młode dziewczyny miały być wybierane podczas castingu a następnie zapraszane na prywatne imprezy z frontmanem kapeli, podczas których miało dochodzić do odurzania i molestowania dziewczyn. 

Zobacz także: Ostatni album Nirvany "In Utero" doczeka się reedycji. Z okazji 30. urodzin ukaże się w wersji Deluxe 

Till Lindemann stanowczo odciął się od tych pogłosek i skoncentrował się na muzyce nie odwołując koncertów zespołu. W sierpniu niemiecka prokuratura zdecydował o zamknięciu postępowania przeciwko artyście, gdyż nie udało się zebrać wystarczających dowodów poświadczających o winie artysty. 

REKLAMA

Nowy singiel i album wokalisty Rammstein 

8 września wydany został nowy singiel zatytułowany „Zunge" ("Język"), który promuje trzeci album solowy artysty o tym samym tytule. Data premiery zalanowana jest na  na 3 listopada tego roku. Na platformach streamingowych można obejrzeć dołączony jest teledysk do pierwszego singla z nowego albumu, który wyreżyserowała Anna Kott.  

Zobacz także: Dolores O'Riordan, silna kobieta z mroczną przeszłością. Demony z dzieciństwa towarzyszyły jej do końca 

Wideoklip, jak na lidera Rammstein przystało, szokuje swoim obrazem i obfituje w niezwykle realistyczne, choć makabryczne sceny. Z tego też powodu został objęty ograniczeniem wiekowym i jest dostępny dla osób, które ukończyły 18 lat. 

Na ten moment sam artysta niewiele mówi o nowym klipie i albumie. Zdradził jedynie, że wideo nakręcono już w 2021 roku. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory