Nadchodzi nowy album Tilla Lindemanna. Poznaliśmy szczegóły!

REKLAMA
Na początku września Rammstein zakończył europejską trasę koncertową. Zaledwie poruszyli ziemią, a lider metalowego zespołu już ogłosił solową płytę. W preorderze "Zunge" znajduje się soczysty dodatek!
REKLAMA

Przez kilka miesięcy w stronę Tilla Lindemanna padały liczne oskarżenia o przestępstwa na tle seksualnym. Muzyk został posądzony o niewłaściwe zachowania wobec swoich młodych fanek, w tym podawanie kobietom narkotyków czy tabletek gwałtu. Prokuratura w Berlinie pod koniec sierpnia wydała oświadczenie o umorzeniu śledztwa w sprawie wokalisty. Postępowanie zakończono ze względu na brak wystarczających dowodów. 

REKLAMA

Zobacz także: Steven Tyler usłyszał "załamującą" diagnozę od lekarza. Pożegnalną trasę Aerosmith trzeba było zawiesić

Till Lindemann znowu na językach 

Blisko tydzień po umorzeniu sprawy Till Lindemann po dwuletniej przerwie opublikował autorski singiel. „Zunge" to pierwsza, a zarazem tytułowa piosenka promująca najnowszy album studyjny lidera Rammsteinu. Utwór muzyczny światło dzienne ujrzał w piątek 8 września. Warto wspomnieć, że krwawy teledysk nagrano już w 2021 roku. Za reżyserię wideo odpowiedzialna jest Anna Kott.  

Zobacz także: Uczniowie z Happy Choir Skłodowska wykonali hit Linkin Park. Od tej aranżacji "Numb" dostaniecie gęsiej skórki!

Klip nie bez powodu objęty jest ograniczeniami wiekowymi. W samym centrum wydarzeń znajdują się tygrys, krew i klatka. Jednak to nie wszystko. Wideo rozpoczyna się nietypową perspektywą. Specjalne narzędzie zakończone kamerą zostaje wyprowadzone z krtani przez usta śpiewającego mężczyzny: (tłum.) „Z myśli spada słowo/ Język zapewnia transport słów". 

REKLAMA

Uwaga. Podano do stołu! 

Preorder „Zunge" można zakupić na stronie Rammstein. Zdaje się, że najnowszy album Tilla Lindemanna zaskakiwać może nie tylko pierwszym wypuszczonym teledyskiem. Osoby, które zakupią płytę w przedsprzedaży, otrzymają ekskluzywny i limitowany zestaw. Dodatki zostały przygotowane na miarę lidera zespołu tak nieprzewidywalnego i kontrowersyjnego jak Rammstein. Till Lindemann na czarnej tacy podaje wielkie soczyste mięso… ale bez obaw, to tylko poduszka dekoracyjna. 

Oficjalna premiera płyty przypada na 3 listopada. Till Lindemann trasę zapowiedział już w kwietniu. W Polsce z nowym materiałem wystąpi 26 listopada w katowickim Spodku. Support zagrają grupy Aesthetic Perfection i Phantom Vision. 

Zobacz także: Till Lindemann z nowym singlem. Wokalista Rammstein wyda nowy album

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory