Świetne wieści dla polskich fanów The Vaccines. Grupa zagra w Polsce (data, bilety)

REKLAMA
Znany indie rockowy zespół The Vaccines powraca do Polski. Już w styczniu przyszłego roku zagra koncert w naszym kraju. Za kilka dni rozpocznie się sprzedaż biletów.
REKLAMA

Polscy fani The Vaccines powinni się cieszyć. Na szczęście nie jesteśmy już traktowany jak zaścianek Europy i coraz więcej gwiazd tutaj przyjeżdża. Brytyjska grupa ma w przyszłym roku ponownie dać koncert w naszym kraju. 

REKLAMA

Zobacz także: Marilyn Manson odbędzie karę za oplucie kamerzystki. "Nikt mnie tak nie upokorzył" 

The Vaccines są na fali 

The Vaccines zostało założone w 2010 r. w Londynie. Kapela szybko zdobyła uznanie miłośników gitarowych brzmień w wydaniu indie. Wydała pięć albumów studyjnych, z których każdy dobił się do czołowej piątki list sprzedaży w ich rodzimej Wielkiej Brytanii. 

Muzycy na czele z wokalistą Justinem Haywardem-Youngiem mieli okazję obserwować z bliska pracę najlepszych. Uczestniczyli bowiem w przeszłości w trasach koncertowych takich zespołów jak The Rolling Stones, The Stone Roses, Red Hot Chili Peppers, Arctic Monkeys, Arcade Fire, Muse i Imagine Dragons.   

To nabyte doświadczenie dobrze widać po koncertach The Vaccines z ostatnich lat. Polscy fani będą mogli się o tym przekonać już za kilka miesięcy. 

REKLAMA

Zobacz także: Gratka dla fanów U2. Zespół zaprezentował nowy utwór podczas niezapowiedzianego koncertu 

Koncert The Vaccines w Polsce: data i bilety  

The Vaccines występowali już dwa razy w Polsce. Było to jednak jedenaście i osiem lat temu. Na szczęście się nie zniechęcili i wrócą tu również w 2024 r. Informacje o przyszłorocznej trasie koncertowej ogłosili w mediach społecznościowych. 

W styczniu Brytyjczycy dadzą koncerty w dziesięciu europejskich miastach. 23 stycznia zagrają w klubie Progresja w Warszawie. Na support wybrali debiutującą australijską żeńską grupę Teen Jesus & the Jean Teasers, która tworzy muzykę z pogranicza rocka, punk rocka i popu.   

Bilety na warszawski występ The Vaccines będzie można nabyć już w piątek 29 września na stronach: winiarybookings.pl, goingapp.pl, biletomat.pl, empikbilety.pl, eBilet.pl, eventim.pl i ticketmaster.pl. Sprzedaż rozpocznie się o godz. 10:00. 

REKLAMA

Zobacz także: Mick Jagger wprost o zmianach w przemyśle muzycznych. "Nie chcemy brzmieć jak 40 lat temu" 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory