Powrót Tilla Lindemanna z solowym krążkiem. Lider Rammstein wydaje jednocześnie trzy single

REKLAMA
Fani Tilla Lindemanna mogą zacierać ręce. Niedługo premierę będzie miała solowa płyta lidera Rammstein pt. "Zunge". Z kolei już w najbliższy piątek poznamy trzy nowe single z albumu.
REKLAMA

Till Lindemann to bez wątpienia kontrowersyjna postać. Niemiecka ikona metalu słynie od lat nie tylko z dobrej muzyki z zespołami Rammstein i Lindemann, ale też z licznych skandali. W ostatnich miesiącach głośno było o nim z powodu oskarżeń, które zaczęły pojawiać się pod jego adresem. 

REKLAMA

Zobacz także: Duff McKagan szczerze o początkach Guns N' Roses. "Były tam przekręty" 

Till Lindemann na ustach wszystkich 

Wiele kobiet zarzuciło Tillowi Lindemannowi, że podawał im narkotyki i molestował je. Jednak w sierpniu berlińska prokuratura ostatecznie umorzyła śledztwo wobec 60-letniego piosenkarza z powodu – jak tłumaczono – "braku wystarczających dowodów".   

Zamieszanie nie zniechęciło muzyka do występów publicznych. Wręcz przeciwnie. Szybko się otrząsnął. Co więcej oznajmił, że powraca po dwóch latach z solową działalnością i wyda niebawem płytę "Zunge"

Zobacz także: The Rolling Stones wydadzą na nowej płycie wyjątkowy cover. To od tego utworu się wszystko zaczęło 

REKLAMA

Lider Rammstain wraca z nową płytą 

Ostatni solowy singiel Tilla Lindemanna "Ich hasse Kinder" wyszedł w 2021 r. Na początku września br., po dwóch latach przerwy, wokalista podzielił się nowym kawałkiem pt. "Zunge", któremu towarzyszy mocny teledysk (z ograniczeniami wiekowymi).  

Utwór ten promuje nadchodzącą płytę o tej samej nazwie. Ma ona wyjść 3 listopada. Jej preorder można już kupić na stronie Rammstein. 

Tymczasem już w piątek 29 września premierę będą miały jednocześnie aż trzy kolejne single Lindemanna. Chodzi o "Schweiss", "Lecker" i "Nass!". W mediach społecznościowych jest już dostępny fragment teledysku do ostatniej z tych kompozycji. 

Jako że do każdego numeru pojawiły się też okładki, całkiem możliwe, że również i dwie pierwsze piosenki zostaną okraszone klipami. 

REKLAMA

Tuż po wydaniu płyty niemiecki wokalista ruszy w trasę koncertową. Zagra też w Polsce. 26 listopada da koncert w katowickim Spodku. Występ Lindemanna będzie poprzedzony supportem w postaci grup Aesthetic Perfection i Phantom Vision

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory