Spotify i FC Barcelona łączą siły. Drużyna zagra mecz w wyjątkowych koszulkach

REKLAMA
28 października w ramach rozgrywek La Ligi FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt. Z okazji tego spotkania katalońska drużyna przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Piłkarze pojawią się na murawie w specjalnie przygotowanych koszulkach z logiem znanego rockowego zespołu. O jaką grupę chodzi?
REKLAMA

Już wkrótce FC Barcelona rozegra jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Mistrzowie Hiszpanii spotkają się na boisku z piłkarzami Realu Madryt. Obie drużyny wyjdą na murawę 28 października 2023 roku o godzinie 16.15, by zawalczyć o puchar La Ligi. Wiadomo już, w jakich strojach pokażą się zawodnicy. 

REKLAMA

Wielki mecz FC Barcelony 

Z okazji wyjątkowego spotkania kataloński klub przygotował dla swoich kibiców niespodziankę. Zawodnicy FC Barcelony zagrają w El Clásico w specjalnie przygotowanych koszulkach z logiem grupy The Rolling Stones. Wszystko za sprawą współpracy, jaką drużyna nawiązała z serwisem streamingowym Spotify. W ramach umowy sponsorskiej szwedzka firma może promować na strojach piłkarzy różnych wykonawców muzycznych. 

Zobacz także: Fani Motörhead będą piać z radości! Kontrowersyjny album doczeka się reedycji

Kulisy zaskakującej współpracy 

Wybór legendarnego brytyjskiego zespołu nie jest przypadkowy. Na tydzień przed meczem Blaugrany z Realem premierę będzie miał najnowszy krążęk Stonesów, zatytułowany „Hackney Diamonds". To pierwsza od 18 lat płyta grupy, na której znajdzie się autorski materiał muzyków. Wydawnictwo trafi na sklepowe półki już 20 października. 

Jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej i czujemy się zaszczyceni, że Spotify umieściło nasze logo Tongue and Lips na koszulce FC Barcelony z okazji wydania albumu „Hackney Diamonds". Podobnie jak fani z całego świata będziemy oglądać ten wielki mecz i kibicować zawodnikom na boisku – powiedzieli muzycy z The Rolling Stones. 

REKLAMA

Zobacz także: Fani nie dowierzają. Ranking 250 najlepszych gitarzystów szokuje!

The Rolling Stones powracają 

Na „Hackney Diamonds" znajdzie się dwanaście premierowych utworów. Oprócz Micka Jaggera, Keitha Richardsa i Ronniego Wooda na płycie usłyszymy również gości, takich jak Elton John, Lady Gaga, Steve Wonder oraz Paul McCartney. Album będzie pierwszą płytą zespołu wydaną od chwili śmierci Charliego Wattsa. Perkusista The Rolling Stones zmarł w sierpniu 2021 roku. 

Tak prezentuje się tracklista nadchodzącego krążka The Rolling Stones: 

„Angry" 

REKLAMA

„Get Close" 

„Depending On You" 

„Bite My Head Off" 

„Whole Wide World" 

REKLAMA

„Dreamy Skies" 

„Mess It Up" 

„Live By The Sword" 

„Driving Me Too Hard" 

REKLAMA

„Tell Me Straight" 

„Sweet Sound Of Heaven" 

„Rolling Stone Blues" 

Nowy album Stonesów będzie można wygrać w Rock Radiu od poniedziałku 23.10! 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory