Ozzy wreszcie to ujawnił! Wciągał je przez nos?

REKLAMA
Ozzy Osbourne to legenda. Wokół niego zrodziło się wiele porażających historii. Jedne z nich są prawdziwe, inne wręcz przeciwnie. Jak jest z tą, wedle której miał wciągać mrówki nosem? "Książę Ciemności" zabrał głos.
REKLAMA

Ozzy Osbourne to wciąż żywa legenda ciężkiego brzmienia. Jak to bywa w przypadku tak ikonicznych postaci, narosło wokół niego wiele mitów. Sporo z nich jest absurdalnych i fikcyjnych. Równie dużo okazuje się prawdziwych. Jak jest w przypadku historii z mrówkami w roli głównej? Fani zachodzą w głowę od lat. Ostatnio muzyk postanowił zaspokoić ich ciekawość. 

REKLAMA

Ozzy wciągał mrówki? 

Wszystko miało dziać się w latach 80. Ozzy Osbourne był w trasie koncertowej z grupą muzyczną Motley Crue. Jak to często bywa wśród gwiazd, wyjazdom towarzyszyły imprezy. Podczas jednej z nich "Książę Ciemności" miał zrobić coś szokującego. Mianowicie wciągnąć nosem mrówki, które chodziły obok basenu. 

To wydarzenie uwieczniono w filmie "Brud". Opowiadał on barwną historię Motley Crue. Jego premiera odbyła się w 2019 roku. Scena przedstawiająca całą sytuację wzbudziła ciekawość wiernych fanów. Zaczęli zastanawiać się, czy nagrano ją tylko na potrzeby produkcji. Ostatnio Ozzy zdradził całą prawdę w "The Osbournes Podcast". 

Zobacz także: Ozzy Osbourne ma pakt z żoną. Rozważa eutanazję? 

Muzyk wyjawia prawdę 

Podobną zagwozdkę, co fani, miały dzieci wokalisty. Podczas jednego z odcinków podcastu przywołały tę historię. Poprosiły ojca, by zdradził, czy jest ona prawdziwa. Najpierw głos zabrała Sharon - żona gwiazdora. Wyznała, że oburzającym jest to, że Motley Crue reklamował film właśnie tą sceną. 

REKLAMA

"Dzięki Bogu, nie było mnie przy tym. Starałam się trzymać z daleka od Mötley, gdy byli z Ozzym i szczerze mówiąc, nie wiem tego. Wiem tyle, że pomógł im wypromować film. Chciałabym wiedzieć, dlaczego reklamując film, pokazali zdjęcie faceta udającego Ozzy’ego. Dlaczego nie reklamowali tego zdjęciem Mötley Crüe? Nikki Sixx to dupek" - powiedziała w "The Osbournes Podcast". 

Zobacz także: Fani nie dowierzają. Ranking 250 najlepszych gitarzystów szokuje! 

Następnie Sharon stwierdziła, że według niej Ozzy tego nie zrobił. Ten postanowił natychmiastowo odpowiedzieć. Momentalnie uciął spekulacje i wyjawił całą prawdę o wciąganiu przez niego mrówek. 

"Tak, wciągnąłem. Byłem tam. Wciągnąłem je przez nos. Byłem pijany i to zrobiłem" - odparł gwiazdor. 

REKLAMA

Legenda okazała się prawdą. Ozzy Osbourne naprawdę to zrobił! Fani w końcu poznali odpowiedź, na to nurtujące pytanie. Czy jesteście zaskoczeni? 

Zobacz także: Czy może dojść do reaktywacji The Police? Copeland "jest optymistą" 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory