Serj Tankian zdradził szczegóły najnowszego projektu. Wyda autobiografię?

REKLAMA
Nawet najwięksi miłośnicy wokalisty System of a Down nie wiedzą, że muzyk jest również autorem dwóch tomików poezji. Rok temu Serj Tankian zapowiedział kolejny projekt. Tym razem zdradził, że od kilkunastu miesięcy pracował nad. autobiografią!
REKLAMA

Amerykański zespół System of a Down zawiesił swoją działalność w 2006 roku. Szczęśliwie dla fanów muzycy po pięciu latach przerwy powrócili z nową dawką muzycznych brzmień. W skład grupy wchodzą wokalista Serj Tankian, gitarzysta Daron Malakian, basista Shavo Odadjian oraz perkusista John Dolmayan

REKLAMA

W ostatnim czasie Serj Tankian zaskoczył swoich obserwatorów. Muzyk pochodzenia ormiańskiego zapowiedział najnowszy projekt. Kto by się spodziewał, że ten rockowy artysta zostanie autorem książki! Posłuchajcie największego przeboju zespołu System of a Down: 

 

Autobiografia Serj’a Tankian’a 

Co ciekawe, pierwsze informacje o autobiografii pojawiły się już rok temu w magazynie „Revolver". Muzyk swoją nietypową zapowiedzią zaintrygował nie tylko rozmówce, ale w późniejszym czasie również swoich fanów. W rozmowie Serj Tankian wyjawił, że nie będzie to klasyczna biografia. Jak przystało na rockandrollową duszę, pozycja będzie się wyróżniać swoją formą! 

Zobacz także: Niespodzianka dla fanów Led Zeppelin! Największy przebój grupy znów wybrzmiał na żywo 

Okazało się, że książka wokalisty System of a Down będzie łączyć kilka gatunków. Oczywiście kluczowym motywem będą wątki biograficzne, jednak nie zabraknie również rozważań filozoficznych muzyka. Czytelnikom z całą pewnością nie umknie poetycki język autobiografii. Czy szykuje się kolejny hit? 

REKLAMA

Zobacz także: 40. rocznica wydania "Shout at the Devil" Mötley Crüe. Z tej okazji ukaże się specjalna wersja albumu 

Wokalista System Of a Down jest poetą? 

Serj Tankian w autobiografii cofa się nie tylko do samych początków swojej kariery, ale również zagłębia się w historię swojej rodziny. Pierwszy raz tak odważnie dzieli się prywatnymi doświadczeniami. Porusza między innymi takie tematy jak dorastanie w kraju objętym wojną domową czy emigracja do Stanów Zjednoczonych. Na kartach książki zaznacza, jak duży wpływ miało na niego ludobójstwo Ormian

Zobacz także: Wielki powrót Green Day. Oto nowy singiel grupy! 

Co ciekawe, nie jest to pierwsza próba pisarka Serj’a Tankian’a. Muzyk wydał dotychczas dwa tomiki poetyckie. Wydawca opisuje najnowszą książkę następującymi słowami: 

REKLAMA

Łącząc dające do myślenia spostrzeżenia ze szczerą i poetycką prozą, „Down With The System" śledzi niezwykłą i nieprawdopodobną podróż Serja i bada, czego go ona nauczyła – o muzyce, sztuce, aktywizmie i o nim samym. To niezapomniana przejażdżka, która zapiera dech w piersiach czytelnikom – i absolutna rozkosz zarówno dla nowych, jak i starych fanów. 

Premiera "Down With The System" 

Muzyk na swoich oficjalnych profilach społecznościowych 24 października zdradził szczegóły autobiografii. Autobiografia pod nazwą „Down With The System" ukaże się w przyszłym roku, 14 maja. Na razie mowa wyłącznie o rynku amerykańskim. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory