Klasyki w wydaniu, jak nigdzie indziej. Aleja Rocka Symfonicznie już lada moment!

REKLAMA
Wyjątkowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski powraca. Aleja Rocka Symfonicznie to impreza, na której czekają na Was niesamowite wrażenia i wielkie emocje. Przy okazji weźcie udział w obchodach 35-lecia Żuków! Najlepsza muzyka w wydaniu, którego nie zapomnicie do końca życia.
REKLAMA

Aleja Rocka Symfonicznie to międzynarodowe wydarzenie, podczas którego czeka na Was cała masa ekscytujących przeżyć. Będziecie mieli szansę usłyszeć największe rockowe przeboje, w niezwykłym wydaniu. Na scenie pojawi się bowiem orkiestra symfoniczna, która odda prawdziwy hołd klasykom, dzięki wyjątkowemu wykonaniu. To nie będzie zwyczajny koncert. To absolutnie energetyzujący spektakl! 

REKLAMA

Zobacz także: Niespodzianka dla fanów Led Zeppelin! Największy przebój grupy znów wybrzmiał na żywo

Niezapomniane przeżycia i wielkie emocje 

Aleja Rocka Symfonicznie 2Aleja Rocka Symfonicznie 2 Materiały promocyjne

Aleja Rocka Symfonicznie odwiedzi ponad 20 polskich miast. Brzmienie największych rockowych hitów uświetnią swoją obecnością orkiestra symfoniczna, tancerze, soliści i chór z Ukrainy. Ze sceny usłyszmy przeboje z repertuaru takich legend jak The Beatles, Queen, Bon Jovi, AC/DC, Led Zeppelin i wiele, wiele więcej. 

To niezwykłe przedstawienie opatrzone będzie dopieszczoną w najmniejszych detalach oprawą. Będziecie mieli szansę zanurzyć się w świecie muzyki, jak nigdy wcześniej. Reflektory będą świecić w rytmie absolutnie ukochanych przez wszystkich hitów. Najnowocześniejsze efekty wizualne wprawią Was w stan rockowego uniesienia. 

REKLAMA

Zobacz także: "Ostatni utwór" The Beatles nadchodzi? Wskazują na to "znaki" na ulicach Liverpoolu

Każdy z widzów stanie się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Scena zamieni się w spektakl, w który nie uwierzą Wasze oczy. Aleja Rocka Symfonicznie to dawka niezapomnianych przeżyć, emocji oraz mocnego brzmienia. 

Aleja Rocka Symfonicznie i Żuki 

Podczas wydarzenia swoje 35-lecie będą świętować Żuki! Rodzimy zespół trybutowy zagra specjalnie dla Was największe przeboje The Beatles oraz innych kultowych wykonawców. Towarzysząca im Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Odessy wzniesie klasyczne dźwięki na prawdziwe wyżyny muzycznych doznań. 

Zobacz także: Serj Tankian zdradził szczegóły najnowszego projektu. Wyda autobiografię?

REKLAMA

Aleja Rocka Symfonicznie 3Aleja Rocka Symfonicznie 3 Materiały promocyjne

Przygotujcie się na dawkę wrażeń, których nie zapomnicie do końca życia. Takie przedstawienie nie zdarza się zbyt często. Nie będzie lepszej okazji, by rozkoszować się cudownością rocka wraz z innymi fanami. 

Aleja Rocka Symfonicznie wystartuje już 5 listopada w Cieszynie. Następnie odwiedzi m.in. Wrocław, Łódź, Bydgoszcz, Warszawę, Poznań, Kraków czy Gdańsk. Każdy szanujący się miłośnik rockowych brzmień musi się tam znaleźć. Włączamy reflektory, mikrofony w dłoń, pora na naładowanie elektryzującą energią muzyki. 

Zobacz także: 40. rocznica wydania "Shout at the Devil" Mötley Crüe. Z tej okazji ukaże się specjalna wersja albumu

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory