Nowa książka Anny Górnej. Tym razem thriller z rock 'n' rollem w tle

REKLAMA
Anna Górna to młoda częstochowianka, która przebojem wdarła się do świata powieści kryminalnych. Jej debiutancka powieść zaskarbiła sobie uznanie czytelników. 8 listopada ukaże się kolejna książka autorki pod tytułem "Głośniej".
REKLAMA

Anna Górna mimo młodego wieku na swoim konice ma niemały sukces. Już pierwsza powieść, która wyszła spod pióra pochodzącej z Częstochowy autorki zatytułowana "Kraina złotych kłamstw" spotkała się z przychylnymi recenzjami ze strony czytelników, jak i samych mistrzów gatunku. Wojciech Chmielarz, autor między innymi takich powieści, jak: "Podpalacz", "Żmijowisko" czy "Wampir", który uznawany jest za mistrza polskiego kryminału, o debiucie Anny Górnej napisał: "To rewelacyjny kryminał. Ile tutaj jest dobra! Górna z przytupem wkracza w ten nasz kryminalny półświatek". Trudno się z tą opinią nie zgodzić!

REKLAMA

Zobacz także: Dr Misio powraca z nowym albumem. Słuchaj Rock Radia i wygraj krążek "Chory na Polskę"!

Prawniczka i fanka rocka

Anna Górna urodziła się w 1988 roku w Częstochowie, gdzie uczęszczała do liceum ogólnokształcącego im. Sienkiewicza. Jak podkreśla do szkoły chadzała podjasnogórskimi parkami. Miejsce to do dziś jest jednym z jej ulubionych w rodzinnym mieście. Górna studiowała prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak podkreślała w wywiadach wiedza i umiejętności zdobyte podczas studiów są przydatne podczas procesu tworzenia powieści kryminalnej.

Zobacz także: 30 lat od ostatniego albumu Nirvany. W sieci pojawił się nowy teledysk

W 2014 roku pisarka wyjechała do Szwajcarii, jednak nadal jest związana ze swoim rodzinnym miastem. Do Częstochowy przyjeżdża kilka razy w roku. W czasie wolnym od pracy i pisania powieści uprawia jogę, podróżuje, czyta kryminały i słucha muzyki rockowej.

REKLAMA

Anna Górna czyta oczywiście powieści kryminalne. Jako swoich ulubionych pisarzy tego gatunku wymienia Zygmunta Miłoszewskiego, Roberta Małeckiego, Stephena Kinga oraz Karin Slaughter.

"Głośniej" - powieść, w której sen przeradza się w koszmar

Już 8 listopada premierę będzie mieć najnowsza powieść autorki "Głośniej". Thriller opowiadać będzie o kultowym rockowym zespole Dirty Birds, który po latach wraca na szczyt i wyrusza w europejskie tourneé. Po koncercie we Florencji basista kapeli Trevor Davis zostaje znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym. Opinia publiczna i przemysł muzyczny opłakują kolejną gwiazdę, która nie poradziła sobie ze sławą. Asystentka muzyka od początku nie wierzy, iż targnął się on na swoje życie. Muzycy tracą paszporty, a policja poszukuje winnego morderstwa.

Zobacz także: 40. rocznica wydania "Shout at the Devil" Mötley Crüe. Z tej okazji ukaże się specjalna wersja albumu

Anna Górna już niedługo będzie gościem programu "Niezły Gość". Z autorką o najnowszej powieści i nie tylko rozmawiać będzie Jakub Kaleta.

REKLAMA

Słuchajcie uważnie Rock Radia, ponieważ do rozdania mamy dla Was powieść "Głośniej" Anny Górnej!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory